gittigidiyor

redline ts 2500 hd plus

turk27

Aktif Üye
slm arkadaslar sizlerin yardimina ihtiyacim var almanya daki eve canak anten kuramiyorum
bol bol turkkanallarina bakim diye bende turkiyeden bu redline ts 2500 hd plus aldim
3 ay sonra yine uzatiriz dediler 3 ay bitti uzatmadilar yeniden birtane redline almalimisim
her 3 ayda bir redlinemi alacam box icinde iptv den haric birde free iptv bakiyordum simdi
onada bakilmiyor acinca no program yazi aslinda birazda acemiyim fazla bilgim yok
board biraz okudum tvlist indirdim usb le yukledim birturlu olmadi yadimlariniz icin
simdiden hepnize tsk.

turk27

Aktif Üye
slm arkadaslar sizlerin yardimina ihtiyacim var almanya daki eve canak anten kuramiyorum
bol bol turkkanallarina bakim diye bende turkiyeden bu redline ts 2500 hd plus aldim
3 ay sonra yine uzatiriz dediler 3 ay bitti uzatmadilar yeniden birtane redline almalimisim
her 3 ayda bir redlinemi alacam box icinde iptv den haric birde free iptv bakiyordum simdi
onada bakilmiyor acinca no program yazi aslinda birazda acemiyim fazla bilgim yok
board biraz okudum tvlist indirdim usb le yukledim birturlu olmadi yadimlariniz icin
simdiden hepnize tsk.

arkadaslar sizlerden rica etsem neler lazim nasil yaparim bi yardimci olun

abab1

Aktif Üye
İptv al senelik 100 TL gibi bişey 20 euro eder binlerce kanal izlersin

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turk27

Aktif Üye
turkiyeden alirken yardimci oluruz dediler 3 ay bitince whats le aradim alirken bana da 120 tl tutar demislerdi
bir senelik simdi 500tl istiyor yada bir redline .. almalimisim 250 tl buda 3 aylik guler misin alamisin
hic olmasa su free iptv de turk kanallari olsa gene yeterdi
arkadasim cevabin icin cok tsk.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
redline ürün aldığınızda 3 ay içinde iptv yayını izlersiniz bunun dışında ücretsiz izleyemezsiniz,
lakin 250 tl karşılığında size vereceğim kod ile 1 yıllık bakabilirsiniz özel mesaj ile iletişim numaramı atıorum size ilgilenirseniz şayet whatsapp üzerinden iletişime geçin
saygılarımla

malik0109

Aktif Üye
sayın arkadaşım başka yolu yok digimy dogru söylüyor bu cihazlarımda 3 aylık vardır siz en güzeli bır yıllık alnıız kafanız rahat etsin her hangi bir cihaz isterseniz yardımcı oolurum benıde almayada var tanıdık onlarla yolarız saygılarımla

malik0109

Aktif Üye
bu yazılımı bır sıteden aldım yabancı sıtedır v18.62 yazılımıdır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.