gittigidiyor

Redlİne ts 7500 enİgma2 test yazilim

supermax

Aktif Üye
REDLİNE TS7500 ENİGMA2

yazılımda yapılan değişiklikler
youtube ok
online güncelleme ok
ENİGMA 2 private sistem ok
Tandberg2 emu eklendi
açılışta donma düzeltildi

yazılımı attıktan sonra fabrika ayarına dönmeyi unutayınız
ishare aktif olması için ishare bölümüne girin
ve tüm kodları sıfır yapın ve biraz bekledikten sonra auto bağlanır

Önemli not:sistemde yerli platform yoktur hakkinda soru vs paylasimlar yasaktir sadece yabanci ve ulusal kanallar mevcuttur by memoli1478 alıntıdır
7qgGbr.jpg

p0Emjq.jpg

kbE1Ar.jpg

Ekli dosyalar

• TS7500A_ENIGMA_2 yeni sistem.rar
    6.5 MB · Görüntüleme: 516

efsaneol63

Aktif Üye
elimde 2 tane redline 7500 hd plus var bu enigma 2 yazilimini 1 tanesine usb ile atabiliyorken digerinde uyumsuz dosya diyor nedeni ne olabilir acaba

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılım almayan cihazdan bana yedek al yolla hemen halledeyim sana

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
elimde 2 tane redline 7500 hd plus var bu enigma 2 yazilimini 1 tanesine usb ile atabiliyorken digerinde uyumsuz dosya diyor nedeni ne olabilir acaba
Uyumsuz dosya diyen cihazına aynı yazılımı öncelikle rs232 ile atman lazım.Sen o cihaza usb mod yazılımını daha önc rs232 ile hiç atmamışsın ondandır.Bir kereye mahsus rs 232 den atacaksın,ardından usbmod tum yazılımları direkt usb den atabilirsin..
Kaynak:Memoli1478 :) :)

nurdanlik

Aktif Üye
s.a

sayın ağabey bende yeni ip ye geçmeye çalışıyorum. arkadaştan Redline TS7500 hd cihaz aldım.
Yıllık ip abonelik yapanlar xtream menüde sorunsuz çalışır dediler. Cihazda TİGER yazılımı var.
onda xtream menüsü yok. Attığınız resimlere baktım Xtream code yazıyor. Bu yazılımı cihaza
atarsam Xtream atmış mı oluyorum.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Bu yazılımı atarsanız xtreamcodes bölümü olur.O bölümde cccam-ncam-ip v vs serverlerin adresleri var.O adresleri googleden indirip,cıkan dosyaları usb ye atıp,usb deb cihaza yüklüyorsunuz.Ve şifreli kanallara ve bazı ip tv kanallarını beleş seyrediyorsunuz.Kısaca budur.

karabil07

Aktif Üye
yukledım yazılımı fakat asra 19 dakı beınsporları açmıyor bunu ıçın ne yapmak gerek
emu ya bakıyorum csat keyleri gorunmuyor nagra da
ts 2500 ve ts7000 plus cıhazlarda açılıyormus bu kanallar

sokakkedisi1979

Aktif Üye
REDLİNE TS7500 ENİGMA2

yazılımda yapılan değişiklikler
youtube ok
online güncelleme ok
ENİGMA 2 private sistem ok
Tandberg2 emu eklendi
açılışta donma düzeltildi

yazılımı attıktan sonra fabrika ayarına dönmeyi unutayınız
ishare aktif olması için ishare bölümüne girin
ve tüm kodları sıfır yapın ve biraz bekledikten sonra auto bağlanır

Önemli not:sistemde yerli platform yoktur hakkinda soru vs paylasimlar yasaktir sadece yabanci ve ulusal kanallar mevcuttur by memoli1478 alıntıdır
7qgGbr.jpg

p0Emjq.jpg

kbE1Ar.jpg

Öncelikle yazılım için teşekkür ederim sitenize yeni üye oldum benim elimde Redline TS 7500 HD model uydu cihazı var ben bu cihazı alırken içerisinde xtream codes var ücretli iptv yayınlarını izlerim diye aldım ama geçen sürede hayal kırıklığı yaşadım firmaya mail attım ama firmanın benim cihazıma yazılım ve güncelleme desteğini kestiğini öğrendim. Sizin yaptığınız yazılım da xtream codes var bu yazılımı yüklersem ücretli almış olduğum iptv server izleyebilir miyim sizden bilgi rica ediyorum.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.