gittigidiyor

Redlıne ts 7500 hd kablosuz ağ

habib723

Aktif Üye
s.a sevgili forum üyeleri ve ustalar bir problemim var çözebilirseniz çok makbule geçecektir..

Cihazım ts 7500 hd cihazıma kablolu bağlantı yapmak istediğimde ikide bir ağbağlantısı hatası vermektedir... sorun kablodadır diye düşündüm ve modemle pc arasında aynı kabloyla test ettim internet harıl harıl çalışıyordu... acaba sorun makinada mı daha önce böyle sorun yaşatmıyordu..

2. si ise cihaz da aynı zamanda kablosuz seçeneği var ancak modem yanıbaşında olmasına rağmen modemi göremiyor laptopla da kablosuz denedim kablosuz çalışıyor pc nin... lütfen bana çözüm yolu öğretin...

cihazımda v34.34 yazılımı mevcuttur...

yorumlarınız için şimiden teşekkürler.... saygılarımı şükranlarımı sunuyorum...

ERK@L

Aktif Üye
yazılım attıktan sonrada aynı sorun yaşarsanız cihazı fabrika ayarlarına çevirip tekrar deneyin,düzelmezse modemin dhcp ektinmi ona bakın,etkin değilse birden fazla ip dağıtamaz ilk bağlanan cihaz ip alır diğerleri bağlanır ama ip almaz
web şifreli ise kablosuz bağlantınız kablosuz bağlantılarda uydu alıcılarında sorunludur ,sorun çıkartır , şifreleme sitemini wpa,wpa2 yapıp değiştirin

habib723

Aktif Üye
s.a
Ustalarım yorumlarınız gerçekten çok teşekkürler.. ancak hepsini kontrol ettim dhcp eğer kapalı olsa dediğiniz gibi başka pc lerde bağlanmaz değil mi ama evde 2-3 tane pc bağlantısı var kablosuz....
cihaza gelince cihazda şuan 3437 yazılımı yükledim fabrika ayarlarına getirdim ancak sonuç yine değişmedi..

affınıza sığınarak eğer başka çözümü varsa bana anlatabilirmisiniz...

ts 7500 hd cihazı olan varmı bu şekilde deneyen..... acaba sorun benim makinamda mı yoksa genel bir sorun mu

cayyycayyycayyycayyycayyycayyy

21huseyin

Aktif Üye
Wi fi adaptör takılı mı cihazı satarken dahili wirelles var diyorlar ama aldanma yok öyle bir şey wifi adaptör takacaksın yani başka bir deyimle wifi alıcısı

habib723

Aktif Üye
saoalsınız wifi alıcısını taktıktan sonra görmeye başladı...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.