gittigidiyor

redlıne ts 7500 hd yeni bir özellik eklenmiş usb kamera diye ama çözemedim

djomer

Aktif Üye
nasıl calıştıgın bilmem ve ip tv kanallarım hepsi gitti bir kod vardı suan şifre ve kullancı ismim yanlış diyor ip tv bir türlü x işaretti kaldıramıyorum diyerleri yeşil ama ip tvde x işarettı gösteriyor onuda bilmem paylaşmak istedim saygıllarımla

memoli1478

Administrator
hala düzene sokamadılar daha 3439 yazılımlarını niye vermiyorlar anlamadım
tigerin tamamına geldi yazılımlar

memoli1478

Administrator
nasıl calıştıgın bilmem ve ip tv kanallarım hepsi gitti bir kod vardı suan şifre ve kullancı ismim yanlış diyor ip tv bir türlü x işaretti kaldıramıyorum diyerleri yeşil ama ip tvde x işarettı gösteriyor onuda bilmem paylaşmak istedim saygıllarımla

fabrika ayarlarına geri dön sonra ip tv listesini cihazına indir
fabrika ayarlarına dönersen düzelir ok

djomer

Aktif Üye
döndüm ustam marefsef aynı degişen bir sey yok aksam bu satte makineye baktım baglanıyor ve ip tv yeşil oldu sıkıntı suan yok peki hocam en son yükleyen useb kamaramı ne bilgi falan var mı acaba bizimle paylaşırmısın saygıllarımla

memoli1478

Administrator
elimde cihaz olmadığı için imkanlar kısıtlı yani cihaz olsaydı hertürlü desteyi verirdim
tamminimce o özellik kamera çekimi özelliği olabilir ama boş bence gerek yok böyle şeylere cihazların sorunlarını gidersinler yeter satabil yapsınlar cihazı bu kullanıcılara en büyük hediye olur bence bu şekilde usb ymiş kameraymış tatmin etmez sorunlarını gidersinler önce
sonra bunlarla uğraşsınlar dimi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.