gittigidiyor

redlıne ts 7500

djomer

Aktif Üye
eski makinemi geri aldım ne yapıyorum ne ediyorum makineye proglam atamıyorum sini girizi gecireceim ya dönüşüm yazılım atmıyor

habib723

Aktif Üye
Ustam şu 3456 mı 3434 yazılımıydı ne onları bi atmaya calıs öncelikle belki olur.. sanırım son yazılımlarda redlinenin dönüşümleri engelleme yazılımı olabilir diye düşünüyorum..

djomer

Aktif Üye
lütfennnnnnnnnn ya eski makinem her proglam atmışım suan almıyor bu nasıl bir iş anlamadım ya bana ilk basta bu makineye hangi yazılım atacağım lütfen linkleri atın bana bekliyorum dönüşüm yazılımı

djomer

Aktif Üye
usebeden mı yoksa pc den pc den olsa makine yemıyor makinede suan bu yazılım var 34 34 var

djomer

Aktif Üye
ne usebden alıyor neden pc den sizlerin cevapları bekliyorum

cine5ali

Aktif Üye
yazılımı ısmını rom yap bılgısayardan at loderını ındır

djomer

Aktif Üye
makineye yazılım yüklendi saygıllarımla ....tşk herkeze....

djomer

Aktif Üye
pc com 9600 gösteriyor yükleme lod dunda ise set baudraete 115200 success gösteriyor onu çözemedim normalde 19200 olması gerek onunda bilmem boş ver yazılım yüklendi ya o yeter eski makinemi geri aldım artık baba gelse vermem

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.