gittigidiyor

redline ts 80 plus

hasan01

Aktif Üye
uydu alıcım donuyor ve kendi kendine kanal değiştiriyo şöyle söylim cok hızlı kanal değiştiriyo yardımcı olurmusunuz

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
uydu alıcım donuyor ve kendi kendine kanal değiştiriyo şöyle söylim cok hızlı kanal değiştiriyo yardımcı olurmusunuz
Merhaba öncelikle bunlara birkaç neden var kumandanızı kontrol edin eğer buradaki kumandadansa yapması normal bi zaman sonra kumanda sorun yaratıyor
bi diğer nedeni yazılım olabilir yeni yazılım güncellemesi yaparakta bu sorunu çözebilirsiniz...

hasan01

Aktif Üye
yeni yazılım güncellemesi yapmıştım sorun devam etmekteydi ancak şimdi yedek kumanda denedim sıkıntı görünmüyo :) enteresan tsk ederim bide azerspace idman tv az tv bissler girilmiş bazı maçlarda şifre giriyor türksat4a dada bundesliga macları şifre giriyor uydudan güncelleme yapıyorum durum basarısız diyor emudan bakıyorum bissler girilmiş sizce bunun nedeni ne olabilir

hasan01

Aktif Üye
emu aktif zaten bazı macları gösteriyo bazılarını şifreye giriyo örnk dün cehlse macını izledim ama menchstr macında şifreye girdi örnk şampiyonlarligi bayrn macı idmanda izledim paris chlse macı az tvde şifrede ben anlamadım çözemiyorum bi türlü :(

hasan01

Aktif Üye
buradakiler zaten yüklü bissler var zaten emudan kontrol ettim doğru sıkıntı olmaması lazım ama oluyor şifre girse her maca girmesi lazım ama öyle olmuyor bazılarına giriyor bazılarına girmiyor yardım için tskler

siiera

Yönetici
başka kod yok bunlar açıyor tekrar konturol edin

dertli36

Aktif Üye
emu biss şifreleme sistemine gir hangi kanala bakacaksan onun frekans bilgilerine bak izlediğin kanal feraknsı ile ordaki ferans birebir aynı olması lazım yoksa şifre çözülmez

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.