gittigidiyor

redline ts 80 plus

muratalar

Aktif Üye
redline ts 80 plus TIGER-Z280-HD dönüştürdüm cihaz döndü açldı çalışıyo yanlız şöyle bir hata veriyo (Protected) hiç bir loder den de yükleme yapılamıyor ts 80 kurtarma yazılımını denedim olmuyor

Son düzenleme:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Normalde cihazın kendi kurtarma yazılımını direkt usb den digimy ustanın dediği gibi atabilmeniz lazım.
İsterseniz usb yi değiştirin baska bir usb ile yükleme yapmayı deneyin.
Yinede olmaz ise,
Usb yi fat32 olarak formatlayın,içine kurtarma yazılımını içine atın ve yazılımın adını sadece rom yapın o şekilde atmayı deneyin.
Yinede olmaz ise,mecbur rs232 ile atmalısın.

muratalar

Aktif Üye
ustam dediğin gibi yaptım olmadı ts 80 plus şuan tigerde çalışıyobu yazılımı yükledim v1428_gprs_tiger_z280_ledf_tg çalışı yor yanlı ekran da küçük biyazı çıkıyor Protected korumalı demek yanıp sönüyo rs32 de almıyor kurtarma yazılımı

dertli36

Aktif Üye
Yazilimi srs32 den atman lazim usbden almaz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.