gittigidiyor

Redline TS Plus Serisi Kullanıcılarının Dikkatine

memoli1478

Yönetici
Administrator
Arkadaşlar bazı yerlerde görüyorum plus serisini rs232 ile dönüştürmeye çalışıyorlar
arkadaşlar tsplus serilerinin tamamı dönüşüm sağlamaktadır yalnız öyle bir sorun var rs232 den yazılım attığınız an
cihazın comport bölümü kapanıyor ne usbden nede rs232 den artık yazılım atamıyorsunuz
serverler vs çalışmaz sadece youtube çalışır sağ üst ekranda protect uyarısı yanıp söner
ben bunların tamamını çözdüm sadece server kaldı serveride aktif ettimmi ok olacaktır
onun için beklemede kalın kimse rs232 den yazılım atmasın plus serisine ben
gerekli testleri dönüşümleri usb üzerinden test etmekteyim
şimdilik bukadar herkese kolay gelsin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.