gittigidiyor

Redline TS Plus Serisi Xtream Kodlar Güncel

zarali58

Aktif Üye
Redline ts serisi aktif xtream code paylaşıyorum.

Güle güle kullanın

turk27

Aktif Üye
arkadaslar ts 2500 HD plus var xtream codlari banada verirmisiniz

Tikky

Aktif Üye
Redline ts 4000 güncelleme sonrası kendi ıp tv listemi yuliyemiyorum.Xtream olunca nasıl yukliyeceğim bilemedim.
USB deki txt listemi nasıl yuliyebilirim.
Ben guncellemeden guncellemeye usb den listemi yukluyordum artık yapamıyorum.Xtream olunca yolu yontemi nasıldır bir yol gosteren yokmu.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
http ile başlayan bölüm url kısmıdır username ve password diye kod içinde yazar eğer bunları bilemiyorsanız kodu bana özelden atın ayrıştırıyım yada aldığınız yerden isteyin yapar...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.