gittigidiyor

Redline TS Plus V2626 Yazılım

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Redline TS Plus Serisi V2626 Yazılımları.... Online'ye verilmiştir. Yazılımlar stbsupport'ta da verilmiştir!

Yenilikler:

1-Türkçeleştirme yapıldı
2-boot opsiyonu eklendi(xtream) hangi kanaldan kapatırlırsa o kanaldan açılma fonskiyonu eklendi
3-Kanal geçişleri hızlandırıldı
4-Yeni arayüz eklendi
5-Kanal kilitleme eklendi
6-Kategori gizleme eklendi
7-Uygulama butonu ile Vod yada Dizilere erişim eklendi
8-Kanal listesinde arama eklendi
9-Hesap bilgileri silme bölümüne şifre eklendi
10-VOD bölümüne altyazı ve çoklu dil seçeneği eklendi
11-internet bağlantısı kesilip tekrar geldiğinde aynı yerden devam etme eklendi
12-Hangi kanal üzerinde xtream den çıkılırsa tekrar açıldığında aynı kanaldan açılma eklendi

STB SUPPORT

gumuskurt22

Aktif Üye
Redline TS Plus Serisi V2626 Yazılımları.... Online'ye verilmiştir. Yazılımlar stbsupport'ta da verilmiştir!

Yenilikler:

1-Türkçeleştirme yapıldı
2-boot opsiyonu eklendi(xtream) hangi kanaldan kapatırlırsa o kanaldan açılma fonskiyonu eklendi
3-Kanal geçişleri hızlandırıldı
4-Yeni arayüz eklendi
5-Kanal kilitleme eklendi
6-Kategori gizleme eklendi
7-Uygulama butonu ile Vod yada Dizilere erişim eklendi
8-Kanal listesinde arama eklendi
9-Hesap bilgileri silme bölümüne şifre eklendi
10-VOD bölümüne altyazı ve çoklu dil seçeneği eklendi
11-internet bağlantısı kesilip tekrar geldiğinde aynı yerden devam etme eklendi
12-Hangi kanal üzerinde xtream den çıkılırsa tekrar açıldığında aynı kanaldan açılma eklendi

STB SUPPORT

Merhaba hocam ben redline redroid s100 kullanıyorum cihaz kusursuz denilecek kadar iyi ancak powervu açmıyor ne yaptımsa yeni yazılım gelecek mi acaba çözümü için yardımcı olabilir misiniz?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Merhaba hocam ben redline redroid s100 kullanıyorum cihaz kusursuz denilecek kadar iyi ancak powervu açmıyor ne yaptımsa yeni yazılım gelecek mi acaba çözümü için yardımcı olabilir misiniz?

Redroid üretimtarihi eski oldugu için yeni yazılım gelecegini zannetmiyorum.Bu tür firmalar genelde cihaz piyasay cıktıktan 2 sene sonra yazılımsal destegi kesip,yeni cihaz çıkartıp satmaya bakıyorlar. :(

gumuskurt22

Aktif Üye
Redroid üretimtarihi eski oldugu için yeni yazılım gelecegini zannetmiyorum.Bu tür firmalar genelde cihaz piyasay cıktıktan 2 sene sonra yazılımsal destegi kesip,yeni cihaz çıkartıp satmaya bakıyorlar. :(

Hocam ts 4000 HD plus cihaz hala güncelleme alıyor 4 yıllık falan cihaz. Redroid s100 2018 cihazı en son geçen Kasım ayında güncelleme almış ancak powervuyu bozmuşlar sanırım. Benim cihazın daha 8 ay redshare serveri var. 1 GB RAM olmasına rağmen 4k cccam kusursuz çalışıyor Netflix vs uygulamalar kusursuz tek sıkıntı powervu. Firmanın yazılımcısı üzerinde çalıştıklarını söyledi. Benim tek sıkıntım cihaza eski yazılım kurmayı başaramadım bir yol bulsam sorun kalmayacak diye düşünüyorum

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.