gittigidiyor

redline ts serisi ürünlerdeki yazılım değişiklikleri düşünceler

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba arkadaşlar size biraz sürpriz yazılımlardan bahsetmek istedim
iptv destekli ts serisi ürünlerimizde gelecek özelliklerden bazıları
iptv tuşuna basıldığında 3 seçenek 1 xtream codes 2 free iptv 3 rediptv
dileidğinizi okeyleyip açacaksınız
diğer seçenek 1 tuş basılı tutulduğunda free iptv 2. tuş red iptv 3. tuş xtreamcodes

ayrıca gelecek olan yazılımda düşünülen free iptv nin daha stabil ve kesintisiz çalışması

ayrıca size önerimiz firmanın yayınlamadığı yazılımları kesinlikle yüklemeyin

redline firması tüm yazılımlara koruma dosyası yükleyecek ve dönüştürmeye çalışırsanız ürünler bloke olacak işlemci susacaktır

bunun çözümü ise sadece merkez serviste ücret karşılığı düzeltilecektir

işte bu yüzden redline ürünlerinize başkaları editledim iyi oldu test yazılım yok iptv diye verirse sağdan soldan duyuma dayanarak
firma dışı yazılım yüklemeyin

hegzadram

datebest.net - visit website and win smartphone!
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
t.me
digimy ustam verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. Acaba ts7500 için kaç aydır gelmeyen yeni yazılım bu aralar gelme gibi durumu var mıdır.. ts plus yeni yazılımlarda power vu türkçe sesi stabil hale getirilmiş acaba ts serisinde de bu durum düzeltilecek mi... Bir de eski yazılıma dönüp youcam ı kursak youcamlar aktif olur mu yoksa kesinlikle artık çözülemeyecek mi bu problem çünkü serverim bitti ve herhangi bir şey izleyemiyorum...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba yorumunuz için teşekkür ederim yazılım çalışması bittikten sonra tüm modeller için dağıtım yapılacak
youcam günü bittiyse geriye dönüş yapsanda farketmez cihazın mac: adresine göre tarih verdiği için değişen bişey olmayacaktır
fakat ücretli youcam yada ccccam satın alabilirsiniz
size daha uygun bir fiyat verebilirim...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.