gittigidiyor

redline ts2000 plus iptv yazılım 1588

ENeSS

Aktif Üye
peki kurumu nasıl olacak ?
Kurum hakkında bilgi verirmisiniz?

ser57can

Aktif Üye
digimy ustta eline emeğine sağlık...ustam yükledim ip tv kanalları eksiksiz çalışıyor peki ne kadarsüre daha devam eder bu. 1 ay falan idare edermmi usta süresi varmı

bekap

Aktif Üye
sayın digimy üste vermiş oldugunuz rarlı dosyayı indirdim usb bellege kopyaladım 2000 hd ts plusa usb üzerinden güncelle dedim makina güncelledi ama ıptv leri göremedim acaba usb ye kopyalarken convekter programımı lazım yardımcı olursan sevinirim kolay gelsin teşşekkür ederim

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
şuan elimde ürün olmadığından dolayı denem şansım yok, harici bi işlem yapmanıza gerek yok yayınların gelmesi lazım...

ornuta

Aktif Üye
merhabalar ts 2500 cıhazım var gmail neden çalışmıyor

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Gmaİl hakkinda bİlgİ sahİbİ deĞİlİm hİÇ kullanmadiĞim gereksİz gÖrdÜĞÜm bİŞey fİrmayi arayip destek İsteyebİlİrsİnİz...

ornuta

Aktif Üye
yeni yazılım var 17.25 fakat ıp tv çalışmıyor youtube de yarıda kesiliyor

myxmen

Aktif Üye
selamlar ustalar bendede ts 2500 var yeni ip tv listesi yuklenmiyor cozumlerseniz memnuniyet duyarız bu arkadasın sorunu aynı bende Merhabalar, ben yeni uye yim..benim redline ts 2500 plus cihazim var...ucretli iptv kulaniyorum yalniz bir paket daha aldim.. Paket yukleyemiyorum cihaza..usb takiyorum iptv liste ye geriyorum info basiyorum (no program ) diye bir mesage cikiyor..cihaz kurtarma yazilim yaptim yeni de olmuyor usb degisterdim yeni olmur..en son xtream code den acma ya calistim o da olmadi...lutfen rica ediyorum abiler den bu konu da yardim eder misiniz..

Orjinal Linki satcafesi.net: http://satcafesi.net/forum/redline-...s-xtream-codes-amp-iptvlisttxt-yuklemesi.html

Son düzenleme:

fenerli35

Aktif Üye
V1608 GPRS REDLINE TS2500PLUS LEDF TG yazılımı bin dosyasını yüklerseniz, sorun halledilir. benimde aynı sorun vardı v.1608 bin dosyası yükledim. xtream code yi açabiliyorum.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.