gittigidiyor

redline ts7500 6.11 2014 yazılımı

memoli1478

Administrator
v3570 yazılımıdır tüm hataların giderildiği haberini aldık ve yeni bir özellik varmış kullanıcılar test etsinler

Ekli dosyalar

• REDLINE_TS7500N_VFD_TG.rar
    6.6 MB · Görüntüleme: 193

djomer

Aktif Üye
hocam yazılım makineye yükleme yaptım ve hazır kanal listesi indirdim makinede sıkıntı olan sey kapanıp tekrar acılması busıkıntıyı gördüm bence en güzel yazılım dönüşüm yazılımıdır kim ne dese desin inanki sadec suan sıkıntıları var dönüşüm yazılım oda düzelir inş yakında baska bir sey görmedim...

21huseyin

Aktif Üye
35.66 yazılımında da aynı sıkıntı vardı kanal listesini yüklemediğin sürece cihaz açık kalıyordu kanal ekleyince kapanıyordu TKGS ile alakalı sanırım.

Edit:Bu sürümde tkgs yi kaldırmışlar yükleme yapıyorum sonucu yazarım birazdan.

Son düzenleme:

21huseyin

Aktif Üye
Uydudan güncelleme ile kanal listesini yükledim şu an için herhangi bir sorun yok

21huseyin

Aktif Üye
Cihazın hızı ve görüntü kalitesi çok iyi olmuş net center kısmına online kanallar eklenmiş o kısımda loading sorunu var.

ahmet21

Aktif Üye
arkadaşlar bu yazılımda sorunlu youtubede sorun var loding sorunu var en iyisi
geant 35,35

ahmet21

Aktif Üye
arkadaşlar sorunlu yazılım youtube çalışmıyor loading sorunu var

osman

Aktif Üye
Ahmet bey geant dönüşümde ip calışıyomu

ahmetsalk

Aktif Üye
arkadaşlar ts 7500 şifreli yayınlar açıyor fakat 5 dakika sonra şifreye giriyor açmıyor ancak cihazı kapatıp açtıktan sonra yayına giriyor tekrar şifreleniyor sebebini bulamadım

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
aynı sorun var usta yazılımdan olması gerekiyor herhalde

bobom

Aktif Üye
data süresi dolmuştur arkdaşım dönüşüm yazılımı sorunnuzu halledebilir denemek lazım yoksa yeni bi xusb alın

memoli1478

Administrator
sorun yazılımla alakalı birşeydir data dahil

bobom

Aktif Üye
aynen örnek t 7500 süresi dolan data süreli dolanlar hitech no1 hd 111 dönüşüm yazılımı ile data devam etmişti ben yapmıştım süresi dolmuştu cihazın yazılımla süresi uzatılmıştı

harunozturk

Aktif Üye
Usbden yukledım yeni birsey gelmedi online kanal falan youtube arama yaptıgımda sureklı aynı sayfayı acıyo mesela angaralı turgut yazıyom kate perry çıkıyo bu nasıl yazılım iptv listesinde sinema kanalları gösteriyo 4-5 tane diğerleri gostermıyo tavsiye etmiyorum eski yazılıma döneceğim şimdi tekrar zamanıma yazık oldu

micromaxx52

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
arkadaşlar sorun cözüldü menudeki emu keyleri girince şifreli kanallarda sorun oluyor keyleri silince sorun gitmiş oluyor blginize

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.