gittigidiyor

Remix OS Güncellendi! (3.0.205)

mehmetkarahanlı

Aktif Üye

Android’i bilgisayarınızda bir işletim sistemi olarak kullanmanızı sağlayan Remix OS, 3.0.205 sürümüne güncellendi!
Bir işletim sistemi olan Remix OS, bilgisayarınızda mevcut işletim sisteminizin yanına kurularak kullanılması mümkün. Remix OS hakkında daha fazla bilgi almak için daha önce sizinle paylaştığımız bu yazımızı inceleyebilirsiniz.
Güncellenen yeni sürümdeki değişiklikler şöyle:

• Çok sayıda HDMI ses geçiş sorunları giderildi.
  • Uyanma sorunlarıyla karşılaşan kullanıcılar için uyku seçeneklerine “Hiçbir Zaman” seçeneği eklendi.
  • Uygulama çekmecesine uygulama önerme sekmesi eklendi.
  • OTA kullanıcı arayüzü güncellendi.

Remix OS’i indirmek istiyorsanız bu bağlantıdan ulaşabilir ve size uygun olanı indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.