gittigidiyor

rowel Kullanan arkadaşlar

emul

Aktif Üye
Chazın extra movie özellikleri bölümü var
ag ayarları ıp kapalı deyip
DNS 1 bölümüne 208.67.222.222 girilmesi halinde
cihaz kendi serverlerine baglanıp film seyretme imkanı var diger nxp ltabanlı cihazlarda bu cihazdada böyle birsürü özellikler var kullandıkça paylaşalım
f1 oooo emu açma kapama

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
elimde 1 adet kalmıştı rowell azönce avrupalı birine sattım cihaz yurtdışına gitti :D

paylaşım için Teşekkürler

saygılarımla kolay gelsin...

ELMADAĞLI

Aktif Üye
dedıgınız işlem olmyor

!!! Dns değiştirme işlemi !!!

Menü / ıp ayarları / ok

-renkli tuşlarla kapalı yazan renk tuşuna basınız , açık olarak değişti.

-dns 1 üzerine gelin ve okeyleyin

-klavye karşınızda kumanda üzerinden f1 basın .kumandadan rakamlar tüşlayın nokta koymak için ok basın .208 ok 67 ok 222 ok 222

dns 2 208 ok 67 ok 220 ok 220

(farklı bir dns 8888 /8844)

-renkli tuşlarla açık yazısını kapalıya getiriyoruz.

banderas

Aktif Üye
süper br cihaz bu
şu ana kadar
tüm nxp tabanlı cihazları test ettim
inanın en iyisi bu

arkadaşlar bir istirhamım var lütfen bu cihaz hakkında ayrıntılı bir izahat verir misiniz rica etsem.....?

nedir teknik özellikleri,hep yazılım veriyorsunuz sağolun ama cihazı tanımıyoruz hiç,en azından bir iki kelime rica ediyorum sağolunuz............

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
arkadaşlar bir istirhamım var lütfen bu cihaz hakkında ayrıntılı bir izahat verir misiniz rica etsem.....?

nedir teknik özellikleri,hep yazılım veriyorsunuz sağolun ama cihazı tanımıyoruz hiç,en azından bir iki kelime rica ediyorum sağolunuz............

usta buraya bi gözat istersen olmassa daha ben anlatırım

Üstat teşekkürler...Bilgilendirme için.Fiyat nedir acaba..bir de motor kullandığım için sorayım kaç kanal hafızası var.?Ayrıca sizde bu cihaz var galiba,kullananların görüşü hakkında da bir şeyler söylemeniz mümkün mü.?Üf çok sual oldu ya...İzmir de bu kadar dolaştım ..bugün gelecek dediler ama henüz ses yok.........Teşekkürler.

Teşekkür ederim arkadaşlardan birisi mail ile İzmir'de bulunduğunu yazdı ama nerede olduğunu ilave etmemiş sağolsun...haber verirse bakacağım inşallah.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
ustacım izmirde sadece tufan elektronik te bulabilirsin sitemizde reklamı olan firma herz
benim elimde kalmadı acele etmessen gelince sana gönderirim

yok acelem yok zaten,sadece bilgi amaçlı ilgileniyorum...Şu an zaten beklemedeyim...Ayrıca ilgin için teşekkür usta....sağol

Pulstar

Aktif Üye
Chazın extra movie özellikleri bölümü var
ag ayarları ıp kapalı deyip
DNS 1 bölümüne 208.67.222.222 girilmesi halinde
cihaz kendi serverlerine baglanıp film seyretme imkanı var diger nxp ltabanlı cihazlarda bu cihazdada böyle birsürü özellikler var kullandıkça paylaşalım
f1 oooo emu açma kapama

Hocam dediklerini yaptım. Fakat filmi nereden seyredeceğiz? Kanal veya kanallar mı var?

Pulstar

Aktif Üye
Tamamdır. Bu işlem oldu.

Ancak serverlardan film listesini bekletip yüklemesine rağmen film falan açmadı bir türlü.

Pulstar

Aktif Üye
Sanırım problem DNS'lerin sabit kalmamasında. DNS1 ve DNS2'yi girip çıkıyorum, geri döndüğümde eski DNS'lere geri dönmüş olduğunu görüyorum.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.