gittigidiyor

Rowell 16000 full hd İdman tv Vb.Key Girilmesi

ERK@L

Aktif Üye
ROWELL 16000 FULL HD İDMAN TV VB.KEY GİRİLMESİ

RESİMLİ ANLATIM
ÖRNEK OLARAK İDMAN TV ANLATILMIŞTIR

[HIDE]
EMU AKTİF DEĞİLSE F100 BASIP EMU.YU AKTİF EDİNİZ

2 TÜRLÜ KUMANDADAN K E Y GİREBİLİRSİNİZ

[/HIDE]​
[HIDE]

2 Cİ YÖNTEMDEKİ VE KESİN SORUN YAŞAMAYACAĞINIZ RESİMLİ ANLATIMI VERDİM.

1-PACTH MENUSUNDEN

-PACTH MENUSU USB İLE İÇİNE ATTIĞINI Z SOFTCAMI GÖREBİLİR DÜZENLEME YAPABİLİRSİNİZ.
HERKESİN SORUN YAŞADIĞI VE SORDUĞU

İDMAN TV.İÇİN PACTH MENUSUNDEN GÜNCEL KEY GİRDİM AMA KANAL AÇILMIYOR SORUNUNA GELİNCE:ESKİ KEY ÜZERİNE GELİP YENİ KEY GİRDİĞİNİZDE FREKANS(ECM PID) FARKLI İSE YÜKLEDİĞİNİZ SOFTCAMDA KANAL AÇMAZ.

TP REKANSLARI(ECM PID) VE SOFTCAMDAKİ FREKANSLARI AYNI OLMALIKİ KANAL AÇSIN..

2: PAGE ALT TUŞUNA BASARAK K E Y GİRMEK

İSTEDİĞİNİZ KANALA GELİP PAGE ALT TUŞUNA BASIN KARŞIMIZA ÇIKACAK MENUDE MAVİ TUŞLA KEYİ GİRİYORUZ.KIRMIZI TUŞLADA GİRDİĞİMİZİ KEYİ DÜZENLİYORUZ.EN SON OK KISMINA GELİP HAFIZAYA ALIP ÇIKIYORUZ.

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
idman1c.jpg

[/HIDE]

KONULARIN İÇEREĞİNİ GÖRMEK İÇİN MESAJ YAZABİLİR VEYA TEŞEKKÜR BUTONUNA BASABİLİRSİNİZ...

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
idman2.jpg

[/HIDE]

Son düzenleme:

imytar66

Aktif Üye
tesekur erderim hocam am bendeki rowell busekil de birsey yok bendeki rowell 1600 fhd li ben nasil yapmam gerek

ERK@L

Aktif Üye
senin cihazında bu k ey bölümü var aynı resimdeki gibi gizli içerikteki konuyu okursan nasıl yapacağını anlatıyor..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.