gittigidiyor

Rowell 16000 full hd uyumlu usb wireless adaptörler

ERK@L

Aktif Üye
ROWELL 16000 FULL HD UYUMLU USB WİRELESS ADAPTÖRLER

[HIDE]
KULLANDIĞINIZ KABLOSUZ MODEM ŞİFRELEME SİSTEMİ WPA/WPA2 YAPILANMALIDIR.YOKSA CİHAZINIZ BAĞLANDI DER İP ALAMAZSINIZ.

NOT:BAZI MODEMLERDE WPA/WP2 BÖLÜMÜ YOKTUR AYRI AYRI VARDIR BIR ŞIK WPA BİR ŞIK WPA2 BİZE GEREKLİ OLAN WPA/WPA2 TEK ŞIKTA SEÇECEĞİMİZ OLAN BÖLÜMDÜR....

[/HIDE]

EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM

FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR KEZ GİTTİGİDİTOR REKLAMINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

RESMİ BÜYÜKMEK İÇİN TIKLAYIN....
[HIDE]

rowel16000uyumluwifiada.jpg
[/HIDE]

Son düzenleme:

ERK@L

Aktif Üye
Daha farklı wireless adaptör kullanan var ise rowel 16000fhd çalışan burda paylaşım yaparlarsa wireless adaptör alacak arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz...

toyga

Aktif Üye
ben bugün everest ewn 789n aldım. ağları gördü ve bağlandı.

toyga

Aktif Üye
ben bugün everest ewn 789n aldım. ağları gördü ve bağlandı.

multivınn kullanıyorum ve otomatik ip aldıramıyorum.

multivınn ayarlarında

Kimlik doğrulama: WPA/WPA2-PSK
Şifreleme: AES

olarak görünüyor.

IP ayarlarında hiç birşey gelmiyor.
İnternet ile ilgili diğer bölümler çalışıyor.
Hatta IP ayarlarında sıralayıp (33) bile geliyor.
Dikkatimi çeken resimli anlatımda IP ayarlarının üstünde Upnp:Kapalı olarak görünüyor.
Bende ise açık olarak geliyor.

Ben multivınn ile IP alıp serverları kullanabilir miyim?

Bu konuda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
bubble

toyga

Aktif Üye
dediğinizi yaptım ama değişen bir şey yok.
teşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
kablosuz bağlantılarda ip bilgilerini görmek için sırasıyla menu>ağ> wireless setting> ip bilgilerine girdiğinizde bağlandığınız ip bilgilerini görebilirsiniz. eternet bağlantılarda ise menu>ağ>ip bilgilerinde bağlandığınız ip bilgilerini görebilirsiniz.siz galiba eternet bağlantı kısmında ağ bilgilerine baktınız....

toyga

Aktif Üye
kablosuz bağlantılarda ip bilgilerini görmek için sırasıyla menu>ağ> wireless setting> ip bilgilerine girdiğinizde bağlandığınız ip bilgilerini görebilirsiniz. eternet bağlantılarda ise menu>ağ>ip bilgilerinde bağlandığınız ip bilgilerini görebilirsiniz.siz galiba eternet bağlantı kısmında ağ bilgilerine baktınız....

evet bağlantı yaptığımda wireless setting> IP bilgileri bölümüne değerler geliyor. IP ayarları kısmına birşey gelmiyor. resim IP ayarlarındaki yere benzediği için ben de IP ayarlarına değerler gelmesi gerekir diye uğraşıyorum ama her hangi bir şey gelmediği için server'lara bağlanamadığımı düşünüyorum.
Wireless ile bağlantım sizce gerçekleşmiş mi?
Teşekkür ederim.

ERK@L

Aktif Üye
bagla 33 yazIsInI ve ip bilgilerini gordugunuze gore baglantI yapmIs gozukuyorsunuz .siz ilk once f1 basIp 000 tuslayIp serveri kapatIp f1 000 yapip tekrar aktif edin.40 servere gelip serveri resetleyin

toyga

Aktif Üye
f1 000 yapıp ıp serviri kapattım ve f1 000 yapıp geri açtım.
ancak "40 server" anlamadım. anlata bilir misiniz?
teşekkür ederim

toyga

Aktif Üye
ilginiz için çoook teşekkür ederim. şu an problem yok.

ERK@L

Aktif Üye
f1 000 yapıp ıp serviri kapattım ve f1 000 yapıp geri açtım.
ancak "40 server" anlamadım. anlata bilir misiniz?
teşekkür ederim
menü >ağ >sunucu ayarına girin.ses açma ve kısma tuşlarıyla en üste yazan rakamı 40 getirin.kumandan sarı tuşa basıp f1 basıyorsunuz.tüm serverler newcs şeklinde gözükecektir.tekrar resetlediğinizde cihaz otomatik kendi serverını (g-share) ayarlamış olur.8.den 40 kadar hediye serverdır.hediye serverlarda başlangıç ve bitiş tarihi görüyorsan işlem tamam demektir.
not:cihazını fabrika ayarlana çevirmediysen hiç ilk önce fabrika ayarlarına getir cihazı.

adeade

Aktif Üye
rowell adoptor lazım kablosuz kullanım icin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.