gittigidiyor

Rowell 16000fhd server resetleme-Server başlangınç ve bitiş tarihini görmek

ERK@L

Aktif Üye
ROWELL 16000 FULL HD SERVER RESETLEME SERVER BAŞLANGINÇ VE BİTİŞ TARİHİNİ GÖRMEK
RESİMLİ ANLATIM

[HIDE]
SERVERIMIZ AKTİF DEĞİL İSE: Kumandadan f1 basıp 000 tuşluyoruz.pacth devrede yazacak.[/HIDE]
[HIDE]

MENÜ>AĞ>SUNUCU AYARINA GİRİN.KUMANDADAN SES AÇMA TUŞLARIYLA 40 SERVERE GELİN(RESİMDE 1 YAZAN KISIM )KUMANDADAN SIRASIYLA SARI TUŞ ARDINDAN F1 BASIN

60856649.jpg

Karşımıza çıkan menüde hayır olan kısmı kumandanın ses açma ve kapama tuşlarıyla evet yapıp ok tuşuna basın
35596240.jpg

27269803.jpg

Aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi Serveremız resetlenmiştir.şimdi 2 şekilde serverı ayarlayabilirsiniz
1-server type kısmına gelin NEWCS gözüken serverımızı 8.ci serverdan 39 servere kadar kumandanın ses açma ve kısma tuşlarıyla g-share serverı seçiyoruz.40 server ise GSh2 seçiyoruz.
2-40.cı servere gelin tekrar sarı tuşa ve ardından f1 basıp evet seçip tekrar serverı resetliyoruz.G-SHARE VE GSh2 serverleri otomatik 8.den 40.cı servere kadar gözükmüş olur.
58955842.jpg

son olarak aşağıdaki resimdeki gibi server başlangıç ve bitiş tarihi görüyorsanız işlem tamam demektir.

11411401.jpg

[/HIDE]

EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM

FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR KEZ GİTTİGİDİTOR REKLAMINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

Son düzenleme:

alimsah

Aktif Üye
benim makinanın server süresi doldu server nasıl uzata biliriz veya ne yapmamız lazım yardımcı olursanız.

alimsah

Aktif Üye
ccam vey server alıcaz da bakkalda satılmıyor ki benim makinayı aldığım yer bi haberdar işten o da bulamam dedi bi umut la bekliyorum belki yanlışlıkla uzatırlar diye yinede teşekkür ederim iyi günler.

yunal35

Aktif Üye
ben benim aleti rezetledim bütün bilgiler gitti içindeki hediye server bilgileri acil yardim

ERK@L

Aktif Üye
konuya dikkatli okursanIz en alt kIsImda serverI gormek icin yapmanIz gerekenler anlatIyor.anlatIlan icindeki hediye server icindir .hediye server dIsIn da cccam vb. server bilgisi girmisseniz resetten sonra silinir.

kolik

Aktif Üye
server

ccam vey server alıcaz da bakkalda satılmıyor ki benim makinayı aldığım yer bi haberdar işten o da bulamam dedi bi umut la bekliyorum belki yanlışlıkla uzatırlar diye yinede teşekkür ederim iyi günler.
arkadaşım satcafe sitesinden bir tane server indir. yükle tamamdır. Menu,ag ayarları,Ip ayarına bak 33 serverdan 1 tanesi siliniyor. 1 server yükle 33'e tamamla 1ile 7 arasına yükle tamam olur. güle güle kullan

toranaga73

Aktif Üye
ROWELL 16000 FULL HD SERVER RESETLEME SERVER BAŞLANGINÇ VE BİTİŞ TARİHİNİ GÖRMEK

RESİMLİ ANLATIM

hidden content may not be quoted
EMEĞE SAYGI GÖSTERELİM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM

FORUMA KATKIDA BULUNMAK İSTEYENLER GÜNDE BİR KEZ GİTTİGİDİTOR REKLAMINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.
dediğin gibi yaptım ama 40. server hariç 8-39 tüm serverler uçtu tekrar gelmiyor default bile olmuyor

apachi

Aktif Üye
habire resetliyorum. ancak server başlangıç bitiş tarihleri çıkmıyor, lütfen yardım..

zafer7

Aktif Üye
arkadaşlar erk@l ustanın dediklerini aynen yaptığım halde bir türlü server tarihlerini göremedim.bağlanılan server sayısı 0 .server larda sorun mu var? bir bilen varsa bizlere yardımcı olsun.şimdiden teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.