gittigidiyor

rowell, rvl, 1600, Yardım

mmotorcu

Aktif Üye
Administrator kardeşim,
Ben rowell rvl 1600 cihazını yeni aldımAçılırken versiyon 170 yazıyor.Cihaz kanaldan kanala gezerken şaşırıyor ve bir evvelki kanalın sesi ile sonraki kanalın görüntüsü 20-30 saniye ekranda oluyor.Ayrıca çoğu zaman görüntüde sesler ve ağızlar 20 saniye geriden geliyor.Her seferinde fiş çıkarıp takmaktan bıktım.Zaten internet youtube hak getire hep bağlantı bekliyor...Kitapçıkta da hiç bir detay yok.Abinize bir yardım edin lütfen.Mehmet Akyıldız

tekin121

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
t.me
Administrator kardeşim,
Ben rowell rvl 1600 cihazını yeni aldımAçılırken versiyon 170 yazıyor.Cihaz kanaldan kanala gezerken şaşırıyor ve bir evvelki kanalın sesi ile sonraki kanalın görüntüsü 20-30 saniye ekranda oluyor.Ayrıca çoğu zaman görüntüde sesler ve ağızlar 20 saniye geriden geliyor.Her seferinde fiş çıkarıp takmaktan bıktım.Zaten internet youtube hak getire hep bağlantı bekliyor...Kitapçıkta da hiç bir detay yok.Abinize bir yardım edin lütfen.Mehmet Akyıldız
Rowell 16000 fhd 1.73 yazılımı.YOTUBE OK.. (
multipage.gif
1 2 3 ... Sonuncu Sayfa)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.