gittigidiyor

Rowell rvl-16000 fhd 1.72 test yazılım ve kanal listesi-...

headend

Aktif Üye
ROWELL RVL-16000 FHD 1.72 YAZILIM VE KANAL LİSTESİ

Yazılımla hava durumu düzeltildi

YAZILIM:
[HIDE]

http://s2.dosya.tc/server25/Vdn1X1/RVL-16000v1.72-2012-12-31.rar.html

[/HIDE]
KANAL LİSTESİNİ TRİMAX TH-12000 HD MODELİNEDE ATABİLİRSİNİZ LİSTE YENİ HAZIRLANMIŞTIR .

1 NOLU LİSTE MOTORLU
2 NOLU LİSTE TÜRKSAT.HOTBİRD..EUTELSAT 7. 19 ASTRAcayyy
ROWEL 16000 & TRIMAX 12000
kullanıcıların dışardan aldıkları serverlarla ilgili sorunları varsa oscam dosyaları verilecektir cihazda test edilmiş ve stabil çalışmaktadır ...ayrıca yeni yazılım çalışmaları devam etmektedir .bir çok nxp işlemcli cihazlarda yazılım desdegi sona ermek üzere ama elimizden geldiğince yazılımları vermeye çalışacağım bazı arkadaşların yakınmalarına rağmen ..değişik uygulanmalar üzerinde çalışmalar devam etmektedir ..ip yazılımla ilgili bir çok arkadaş veryansın etmekte ..hangi nxp li cihaza ip yazılımı gelmişki bu cihaza gelmedi ..ayrıca şunu bilmenizi isterim ilk nxp li cihazaip yazılımı bu rowell ve trimax hd cihazlara uygulanmış ama işlemciden kaynaklanan sorunlar yüzünden stabil çalışmadığı görülmüştür .. ip yazılımı her 2 modeldede tarafımdan denen miştir ..çalıştığım TUFAN ELEKTRONİK den ayrıldığım halde bu cihazı alan son kullanıcılar için çalışmalarıma devam etmekteyim .cihazın imalatçı firma argesi ve tarafımdan değişik uygulamalar cihaz için denenmektedir ..destek yok diye veryansın etmenin manası yok ..sadece bu forumda değil reklam olamasın diye yazmıyorum diğer 4 forumdada yazılımlarla ilgili bilgileri göreceksiniz..sadece bazı konularda bu foruma kırgınım ..anlıyan anlamıştır ..özeldende msn olarak yardımcı olabilirim.. bu markalarla ilgili ..herkese mailim açık ..çok yakında sürpriz yazılımlar olabilir olcak demiyorum yanlış anlaşılmasın ..sonra değişik yazılar sitemler başlıyor ..

89241893ff6to6rc7xl21.gif

DİKKAT !!!

DAHA DÜZENLİ FORUM BULMAK İSTİYORSANIZ GİZLİ İÇERİK KONULARI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

Link acilmadigi durumlarda , bir sorunuz veya sorununuz oldugu durumlarda,konuyla alakalı mesaj yazabilirsiniz.

Foruma Teşekkür Mesajlarıyla Değil Paylaşımlarımızla Dolduralım

Ekli dosyalar

• ROWELL VE TRİMAX KANAL LİSTELERİ.rar
    270.6 KB · Görüntüleme: 323
Moderatör tarafında düzenlendi:

beheerder38

Aktif Üye
selam kardeş her şey için çok sağolasın benim server 5 gündür çalışmıyor 1.72 yazılım var üzerinde 1.73 indirdim yükledim ama fabrika ayarlarına getirmedim koktum her şey gider diye bana yardımcı olurmusun ne yapmalıyım mail adresim ***************] şifreli kanallar eutelsatta açmıyor sadece astrada açıyor bir kaçı...

vboy

Aktif Üye
tv2 hd yeni frakansta kanallar birbirine resim bindirmesi yapıyor. d smart modül kartı başka uydu cihazında denedim sorun yok

memoli1478

Yönetici
Administrator
kanal listesini cihazın içine yedek alın cihazı fabrika ayarına alın herşey silinsin sonra kayıtlı listeyi geri yükleyin son olarak cihazı arka anahtardan kapatıp açın düzelecektir
tarafımdan test edilmiştir sorun giderilmiştir

teknokent

Aktif Üye
rowell fhd 16000 uydu güncellemesi için yapılan bütün yazılımların en son güncel hali hangi yazılımdır. Teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.