gittigidiyor

Rowell RVL 32000 FHD

frozen cage

Aktif Üye
Rowell RVL 32000 FHD biss ayarı

9565 ile emu aktif oluyor. sarı tuşun altındaki geri oklu tuşu basarak keyleri görüyorum. Ayrıca repeat tuşuna basarak da o kanala ait keyi görüyorum.

Bunları bilmeme rağmen biss ayarını bir türlü yapamadım. Keyleri değiştirsemde provider id ve indexe dokunamıyorum. Keyleri doğru girsemde kanallar şifreli. Bu aletle az tv, idman tv izlenebiliyor mu acaba? Ayarları nasıl yapılıyor. Ayrıntılı olarak anlatabilir misiniz?

ERK@L

Aktif Üye
idman tv az tv izlenir.idman tv örnek verirsek aşağıdakı gibi gireceksin...

Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)

Key Değeri: 3453450034534500(eğer 12 hane varsa key değeri 345345345345 olmalıdır

Son düzenleme:

sade18

Aktif Üye
Web sitesi
www.sonersade.net.tc
idman tv pidleri değiştirmiş galiba pidleri düzenleme yerini bulamadım görüyorum fakat düzenleme yok :S

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.