gittigidiyor

ROWELL RVL-950 Mini güncel yazılım,kanal listesi,biss key-31-03-2013

ERK@L

Aktif Üye
ROWELL RVL-950 Mini güncel yazılım,kanal listesi,biss key
31-03-2013

türksat - hotbird kanal listesi ve türksattaki tüm biss k€yler yazılıma eklenmiştir.yazılımı yüklemeniz yeterlidir...

yükleme loader dosyanın içinde mevcuttur...

Ekli dosyalar

• ROWELLRVL-950M.rar
    567.3 KB · Görüntüleme: 286

ROWELL

Aktif Üye
Merhabalar elimde dün alınmış rowell rvl-950 m cihaz var verdiğiniz linki yükledim pc ye fakar uydu alıcısına nasıl aktarmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Chazı incele şansım yok şuan ama muhtelen usb girişli indirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın usb ye yükleyin cihaza takığ menüden güncelleyin

dede11

Aktif Üye
Rowell rvl 950 mini skart uydu yazılımını yüklemek için rs232 aparatından bahsediyor herhalde. bu aparatı bulmak güç. ben malzemecimden istedim haala tedarik edemedi.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.