gittigidiyor

‘Samsung Galaxy A7’ Nasıl Hard Reset Yapılır? (Resimli Anlatım)

mehmetkarahanlı

Aktif Üye

Samsung Galaxy A7 cihazı için hard reset işleminin nasıl yapılabileceğini adım adım anlatacağız. Cihazımıza hard reset işlemi yaparken dikkate alacağımız birkaç durum olacak:

• Cihazımızın şarj oranının %50‘nin üzerinde olması gerekiyor.
  • Cihazımızın belleğinde bulunan tüm veriler silinecektir.
  • Cihaza ilk kurulum yaparken girmiş olduğunuz mail adresinizi ve şifrenizi hatırlamanız gerekiyor.

Samsung Galaxy A7 Hard Reset

• İlk adım olarak cihazımızı Power (Güç) tuşundan kapatıyoruz.
  • Daha sonra cihazımızın sırasıyla Ses Artırma + Açma/Kapama (Power) + Home tuşlarına aynı basılı tutuyoruz.
  • Telefon açılıp Samsung logosunu görününce elimizi tuşlardan çekiyoruz.

Recovery ekranı geldiği zaman, cihazımızın Ses Açma / Ses Kısma tuşları yardımı ile Wipe Data / Factory Reset seçeneğinin üzerine gelip cihazımızın Açma/Kapama (Power) tuşuna bir defa basıyoruz.
Açılacak olan ekranda Yes seçeneğini üzerine gelip Açma/Kapama (Power) tuşuna bir kez basıyoruz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.