gittigidiyor

seri rs232 sorunu yardim

cerazem

Aktif Üye
*masaustu bilgisayar yardim

Arkadaslar benim masaustu bilgisayqr bazi uydu alicilarina yazilim atabiliyorum rs232 ile ama bazil cihazlara yazilim atmiyo bilgisayarim xp isletim sistemi yumatu uydu alicisina yazilim atiyo redline 3000 yazilim atmiyor sorun comporttan oldugunu aaniyorum bi arkadas cift comport taktirirsan olur diyo sizce olurmu cift comport taktirsam

mekansız

Aktif Üye
pc com çıkışı sağlam ise bazı uydulara yazılım yükluyor bazılarına yüklemiyor diye bir şey olmaz rs232 kablon hatalıdır veya yükleme kabul etmiyen cihazların re 232 girişi arızalıdır

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
mekansızın dediği gibi comport sağlamsa işletim sistemi ile ilgili sıkıntında yok geriye receiverler ve data kablo kalıyor redline cihazlara sadece vin7 x64 de yükleme yapamıyoruz diğer işletim sistemleri çalışıyor özellikle en iyi çalışan işlemtim sistemi win xp pro

cerazem

Aktif Üye
Uydu aliciya baska bilgiaayardan yazilim attirdim yazilimi aliyor ayni kabloyla ama benim bilgisayardan atmiyo

tarkan1444

Vip Üye
arkadaşlar benim başıma böyle bir olay geldi sorunu harici r232 takarak çözdüm bilginize

siiera

Yönetici
pc elektirik kaçağı varmı butur durumlarda uydu alıcıda elk kaçağı olduğunda comport çalışmac fazla üğraşırsan comport gider birde com ayarlarına bak

cerazem

Aktif Üye
Tarik usta cihaza yazilim atmisti onun bilgiaayardan uydu aliciisinda kacak olsa tarik ustada atamazdi yazilimi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.