gittigidiyor

Server paylasim isteyen gelsin ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dedeser

Aktif Üye
Mrb,

Server paylasimi yapmak isteyen PM atsin , avrupanin tum kannalari var...

24 saat acik olan kisiler PM attin ....

Iyi paylasimlar , Saol

AKHİSAR LI

Aktif Üye
SLM Kardeşim,

Serkan Bey değişim amaçlı verdiğiniz satır 24 saat olmadan OFF durumunda ve OFF olmıya devam ediyor beni sildiniz mi? Sanırım açmayıda düşünüyormusunuz?

Eğer sildiniz ise paylaşım nezaket kural gereği ağbim ben sizi sildim demeniz gerekmez miydi?

Karşınızdaki ile paylaşım yaparsınız yada yapmazsınız veya vazgeçersiniz size hiç kimse NEDEN diyemez, Ama bir kural vardır sildiğinizi karşınızdaki kişiye haber vermeniz bilgi vermeniz bir görgü kuralıdır...

Saygılarımla...

dedeser

Aktif Üye
AKHİSAR LI : sizin server dediginiz gibi 24 saat acik olsaydi birakirdim ....

Serverde yer var isteyen PM atsin .....

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Karşınızdaki kişinin serverını beğenirseniz beğenmezsiniz, paylaşıma devam edersiniz etmezsiniz, buna hiç kimsenin bir sözü olamaz, ama en azından karşınızdakine dürüst olun sildiğinizi söylemek bu kadar zor mu?..İsteseydiniz msn not veya buraya not bırakabilirdiniz.

Canının istediğini devam et canının istemediğini sil, sildiğini bile karşı tarafa söyleme millet seni beklesin dursun acaba arkadaşımızın serverında bir problem mi var, milleti APTAL yerine koy... böyle bir paylaşımcılık olur mu? İnanılır gibi değil, özrünüz kabahatinizden büyük, mazeretiniz ise sizin ne durumda bir kişi olduğunuzun en iyi kanıtı..

Sanırım yurtdışında olmanız sizin memleketinizdeki görgü ve nezaket kurallarını size unutturmuş...

Hiç kimsenin kimseden GRAM kadar menfaati olamaz, Server işi karşılıkli sevgi saygı ve hoşgörüye dayalı bir olaydır...Kendi menfaatini herşeyden önde tutan bu tip arkadaşların forumla ilişkisinin bir anlamı kalmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.