gittigidiyor

Sılvermax 12800 hd plus GÜNCEL KANAL LİSTESİ:

ERK@L

Aktif Üye
Sılvermax 12800 hd plus GÜNCEL KANAL LİSTESİ
TRT 1 HD Eklenmiştir.

TV 8 Frekansı güncellenmiştir.

[HIDE]
İNDİR

05 NİSAN 2012 TARİHLİ MDU GÜNCEL UYDU VE KANAL LİSTESİ
Turksat - Hotbird - EutelsatW3 - MDU4
TRT 1 HD Eklenmiştir.

TV 8 Frekansı güncellenmiştir.

İNDİR

SilverMax 12800HD PLUS Hazır uydu ve kanal listesi
Turksat,Hotbird,Astra,Eutelsat,Mdu2,Mdu4 Uydu ve kanal listelerini içerir.
İNDİR
[/HIDE]

Ekli dosyalar

• Turksat - Hotbird - EutelsatW3 -.rar
    131.8 KB · Görüntüleme: 35
  • Turksat - Hotbird - EutelsatW3 - MDU4.rar
    139.9 KB · Görüntüleme: 11
  • Turksat,Hotbird,Astra,Eutelsat,Mdu2,Mdu4 Uydu .rar
    130.6 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

hasan68

Aktif Üye
ADMİN ÖNÇELİKLE KOLAY GELSİN DİYORUM BEN UYDU ALIÇISINI YENİ ALDIM SILVER 12800 HD AMA KANAL LİSTESİ VE CC CAM NASIL GÜNÇELENİR BANA YALLARMISISN MAİL ADRESİ[email protected]

admin bana sılver 12800 -hd uydu alıçısına uydu kanalları vecc cam nasıl yüklenir tarif edermisin saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasan68

Aktif Üye
slm

baktım ona ama ben uyducihazından cc cam ve kanal listesi nasıl yüklendiğini anlayamadım bana daha resimli bilgilendirme lingi gönderirsen sevinirim

temelyilmaz

Aktif Üye
Samsun 46F6470 USB den Yükleme Türksat Hotbird Eutelsat Astra Uydularını Kanal Listesi SCM Dosya İçersine Yüklü Kanal Listesi Arıyorum...
Temel YILMAZ GSM: 05422013467 e-Mail: [email protected] Adresime Gönderebilirsiniz Teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.