gittigidiyor

Sılvermax 12800hd acılmıyor boot hatası

neco021

Aktif Üye
slm
cıhazda sorun yoktu kanalları edıtor ıle edıtleyıp yenıden attıgımda cıhaz acılmaz oldu
acılamdıgı ıcın yenı yazılım atamıyorum..usb den
rs 232 portttan guncelleme ımkanım varmı
yapan bılen dosyaları verecek varmı
bılgısı olan varsa saygılar
en dogrusu hangı loader ıle ve yazılım orjınal yazılımı tekrar gerıye nasıl yuklerım
bılgı verırsenız mennun olurum
saygılar

neco021

Aktif Üye
1-2 tane loader ındırım denedım ama olmadı...
loaderler orjınal yazılım doyasını atıyorum dogrumu yanlısmı yapıyorum..

neco021

Aktif Üye
derken bırcok loader dener ıken yukledım sonunda cıhazı (loader ıle)calıstırdım..yenıden yazılım attım kanalları attım su an normal hersey.
aksam ustu servısı aradım teknık servıs yapacak kısının cep nosunu verdıler bıre bır gorusmede cıhaz buraya gelecek orda olamz dedıler..dedım rs 232 portttan oluyorsa yaparım..yok o port işe yaramıyor dedı
ne dıyım..yakın yer olsa goturup yuklesınler 850 km uzakta servıs bana
kendım hallettım uzerımden agır bır yuk kalktı..
cıhaz benım olsa hıc sorun dııl arkadasın ıdı

Sys

Aktif Üye
Kullandigin loaderi keske burda paylassaydin @neco021

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.