gittigidiyor

skytech 12010 hd w3 thor upc astra hustler yazılımı

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar yazılım editlenmiştir test yazılımıdır test edenler yazsın hayırlı olsun

nod yazılım digimanın yazılımıdır tarafımdan tekrar düzenlenmiştir rsa keyler eklenmiştir

yazılımı 5 part halinde verdim tüm partları indirip part1 üzeine sağ tuşla tıklayıp klasöre çıkartını seçin bu şekilde uploand sitelerinden daha hızlıdır

Ekli dosyalar

• ST-12010 w3 upc astra ok.part5.rar
    5.3 MB · Görüntüleme: 65
  • mutlaka oku.rar
    412 bayt · Görüntüleme: 53

sun35

Aktif Üye
smiles24 ustam eline sağlık birde next 2000 süperplus serisine de el atsan

memoli1478

Yönetici
Administrator
yazılımı tekrar düzenledim boot sorunu vardı şimdi bak mutlaka oku yazan dosyayıda indir aynen uygula yazılanları rsa keyler eklenmiştir

blackworld

Aktif Üye
???

benim anlamadığım ney biiyormusunuz bu ne yazılımı 2ncisi öyle yazmışsınızki işte şu keyi girin şu açılacak tamam girelimde hangi şifreleme sistemine ekleyeceğiz keyi arkadaş 3 ncüsü bu ne işe yarıyor astra w3 thor uydusu yazmışsınız server üzerinden uyduyamı bağlanıyor? açıklama yaparsanız aydınlanacağız adminim...

memoli1478

Yönetici
Administrator
verilen kodlar cryptoworks bölümüne eklenecek bu sayede ilgili yayınlar açacaktır
yazılımda eksik olan rsa sistem key eklendi bu sayede normal el ile key girildiyi zaman
ilgili kanallar açar

blackworld

Aktif Üye
dün akşam verdiğiniz yazılımı kurdum cihaza pek bir etkisi olmadı bu yazılım ilgili kanalların haricindeki diğer kanalları kapsama alanına giriyormu girmiyormu?

amedeus

Aktif Üye
verilen kodlar cryptoworks bölümüne eklenecek bu sayede ilgili yayınlar açacaktır
yazılımda eksik olan rsa sistem key eklendi bu sayede normal el ile key girildiyi zaman
ilgili kanallar açar

hocam elinize sağlık ama key gişenizde w3 açılmıyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.