gittigidiyor

SKYTECH ST-12010 HD (NXP) Cihaza FTP ile Bağlantı (Yeni Yazılım)

ERK@L

Aktif Üye
SKYTECH ST-12010 HD (NXP) Cihaza FTP ile Bağlantı (Yeni Yazılım)

En sonunda yazılım tamamdır. İlgili bölümde yazdığım gibi dosya izinleriyle ilgili çalışmalarım bitmedi fakat var, media ve mnt/huangpu klasörlerine yazma izni var.

Bu aşamadan itibaren meraklı ve işi bilen kullanıcılarla ortaklaşa çalışıp güzel işler çıkarabileceğimizi düşünüyorum.

Yazılımı aşağıdaki linkten alabilirsiniz:

http://www43.zippyshare.com/v/67619744/file.html

FTP bağlantısı için menüden IP ayarı bölümüne girip IP numaranızı öğrenin. FTP kullanıcı adına digiman4517 yazın. Şifre kontrolü yok, boş bırakabilirsiniz ya da istediğiniz herhangi birşeyi yazabilirsiniz
smile.png

alıntıdır...

blackworld

Aktif Üye
Ben Bu Yazılımı Kullandım Hiç tavsiye etmiyorum Güzel bir Yazılım Kimsenin hevesini kırmak istemem ama SkyTech bu konuda çok beceriksiz bir firma cihaz için hiç yazılım geliştirmediler aynı Cihazı bende kullandığım için böyle söylüyorum sitelere bakıyorum skytech ile ilgili arama yaptığımda yazılım ile ilgili karşıma çıkan sonuçlar cihazın fiyatı özellikleri başka hiç bir şey yok yani bu cihazları üreten firma bu kadarmı aptal prestij ve saygınlık kazanmamış ticaret böyle bir şeydir sen piyasaya mal çıkarttığında göz doldurucu bir yazılım geliştirmez isen hep 3 sınıf marka olur ve kaybedersin bu bütün üretici firmalar için geçerli aslında sadece o yada bu değil onun tavsiye etmiyorum....

sefa

Aktif Üye
kardeş aynen senin gibi düşünüyorum yeni elektronik alacak arkadaşlara tavsiye skytech ürünlerini almasınlar

blackworld

Aktif Üye
valla sefa kardeşim ben aldım pişmanım bun bu skytech"in fabriksında çalıştım hiç tavsiye etmiyorum kimseye...

blackworld

Aktif Üye
skytech hd 12010 uydu alıcım var kanal yüklüyorum TÜRKSAT HOTBİRD TARAMASI YAPARKEN KANALLARI BULUYOR FAKAT CİHAZ KAPANIP AÇILDIĞINDA KULLANICI KANAL LİSTESİNDE ÖNCEKİ KAYIT ETTİĞİM LİSTE İLKİNNE DÖNÜYOR KANALLARDA DAHİL NEDEN YAPABİLİR BUNU

meaculpa

Aktif Üye
valla sefa kardeşim ben aldım pişmanım bun bu skytech"in fabriksında çalıştım hiç tavsiye etmiyorum kimseye...

Ekmek yediğin yer için kötü konuşulmaz .iyi bayramlar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.