gittigidiyor

Skytech ST-12010 HD UYDU ALICISINI TANIYALIM:

ERK@L

Aktif Üye
Skytech ST-12010 HD UYDU ALICISINI TANIYALIM

130_lbi0v.jpg

GENEL ÖZELLİKLER:
DVB-S/DVB-S2 Uyumlu (MPEG-II/ MPEG-IV/ H.264)
100 Uydu, 4000 Transponder, 10.000 Kanal Desteği
CCCAM, NEWCAMD ve ICCAM Kart Paylaşım Protokolü Desteği
1080i HD Görüntü Çıkışı(HDMI)
Smart Kart okuyucu
USB ve Ethernet Girişi
USB Kablosuz Ağ Kartı Desteği
USB Diske istenilen Yayını Kaydetme (TS ya da MPG Formatında)
Canlı yayını durdurma, kaldığı yerden başlatma, geri alma
DIVX/AVI/TS/ MKV/VOB/FLV/DAT/MPG/MP3/MP4/JPG Dosya Desteği
Youtube ve internet Radyosu Desteği
Hava Durumu Sunucusuna Bağlanarak istenilen Ülkeye/şehre Ait Hava Durumu Bilgisini Öğrenme
Gerçek Renk (32 Bit) OSD Desteği
DiSEq C 1.0/1.1/1.2/1.3 (USALS) Desteği
Kör Tarama ve Çoklu Uydu Arama
Gelişmiş Uydu, TP ve Kanal Düzenleme
Favori Grubu Oluşturma
Aile Kilidi
Çoklu Kanal Taşıma ve Silme
Çok Dilli Menü Desteği
Elektronik Program Rehberi
Yayına Bağlı Olarak Çoklu Dil ve Altyazı Desteği
Televizyondan Bağımsız Teletext Desteği
16 Parçaya Kadar Mozaik Resim Özelliği (1’i Canlı)
USB, Ethernet ve RS232 Üzerinden Yazlım Güncelleme
Koaksiyel Dijital Ses Çıkışları
Geniş Voltaj Aralığı

PassioNX

Aktif Üye
bu cihazda ip.tv izleme şansımız varmı ben kullanıyorum cihazı yalnız bu varmı bilmiyorum...ccam..1.2 nextcam var ama iptv için giriş varmı..?

ali

Aktif Üye
erkal ustam bu cihazlara dönüşüm yazılımı yokmu acaba birde dm ler gibi ftp den paylaşım yapma olayı için sizden desdek bekliyoruz

ali

Aktif Üye
erkal ustam bu cihazlara dönüşüm yazılımı yokmu acaba birde dm ler gibi ftp den paylaşım yapma olayı için sizden desdek bekliyoruz
her halde bu cihazlara desdek yok eğer öyleyse bu markayı forumdan çıkaralım çünkü insanlara ayıp oluyor forumda bulunan bütün cihazlara iyi veya kötü yardımcı olmak lazım benim adalet anlayışım bu saygılar

blackworld

Aktif Üye
yöneticilere foruma ve üyelere saygısızlığımdan dolayı süresiz yasaklandım

Moderatör tarafında düzenlendi:

ERK@L

Aktif Üye
yönetici her marka cihazlara destek veriyorsunuz sayfa sayfa reklam yapıyorsunuz çok marifetmiş gibi diğer markalarda geliştirme yapmıyorsunuz taraf tutmayın arkadaş her sayfanızda dreambox yok böyle bir şey saçmalık ben bu skytech hd 12010 cihazını kullanıyorum destek alamayacaksak o zaman kaldırın kardeşim üyelikleri herkes için söylüyorum belirli markalara en güncel olanlara destek diğerleri ne cihaz değilmi ! kapatın dükkanı o zaman istersende banla çokta fifi
senin anlama kapisten bu kadar işte anlamıyorsan,bilmiyorsan boş konuşma sana demedikmi senin cihazın açık kodlu bir cihaz değil,açık kodlu olmadığından bir şey yapılmıyor anlaman kıtsa biz ne yapalım daha kendi firması hiç destek vermiyor kaklmış cihaz bizimmiş gibi lagaluga ediyon sen git aç firmaya telefon onlara yap artistliğini,senin gibi insanların bırak forum üyeliği interneti yasaklamaları lazım by fifi...

memoli1478

Yönetici
Administrator
biz firma değiliz biz bu işi gönöl olarak yapmaktayız bu forumdaki hiçbir görevli veya üye sizin
cihazınıza yazılım yapmak veya vermek zorunda değildir gidin cihazınızı aldığınız yerden ve firmadan destek isteyin burada artistlik taslayıpta adamın asabını bozma süresiz yasaklandın
burada senin gibilerin işi olmaz ip adresinde banlanacaktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.