gittigidiyor

spacesat 16.04 2012 yazılımları test ok data w3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bobom

Aktif Üye
öbür yazılımlarda n ne farkı var yazılım çöplüğü oldu ama hepsi aynı ve engelleme var yada hatalı yazılım aayaç 194 donup kalıyor ilerlemiyor hotbirt sadece sky ve jsc kartlarını görüyor serverdeki diğerleri görmüyor yada engelli bu yazılım farkı varmı aynımı ?????

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
öbür yazılımlarda n ne farkı var yazılım çöplüğü oldu ama hepsi aynı ve engelleme var yada hatalı yazılım aayaç 194 donup kalıyor ilerlemiyor hotbirt sadece sky ve jsc kartlarını görüyor serverdeki diğerleri görmüyor yada engelli bu yazılım farkı varmı aynımı ?????
spacesat kullanmıyorum yazılım alıntıdır belirttim

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
spacesat 16.04 2012 yazılımları test ok data w3 hayırlı olsun datada düzenleme yapılmıştır hayırlı olsun

firmadan direk alınmıştır editli değildir arkadaşlar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
alıntıdır bülent elektroniğe tşk.

sayın digimy alttakı linkte spacesatın yazılımları mevcuttur verdigin yazılımla hiç bir degişikligi yok lütfen spacesatın yazılımlarını bir bölümden devam edelim forumda üyelerimizin kafası karışmasın spacesatın tüm serilerinin yazılımlarını özellikle kendim cihazlarımda test edip öyle veriyorum foruma lütfen farklı konu açıpta kullanıcıların ve forum üyelerimizin kafasını karıştırmayalım emeklerinden dolayı teşekürler ederim şimdiden anlayınşın ve alakan için teşekürler ederim.

http://satcafesi.net/forum/spacesat...mb8000c4c53gsat-w3w6-16-04-2012-yazylymy.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.