gittigidiyor

Spacesat 3GSAT-7000 Full hd ile ilgili detaylı bilgiler yazılımlar

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
Evet arkadaşlar yeni cihazımız olan 3gsat-7000 Full hd ile ilgili detaylı bilgiler yazılımlar ve kanal listelerini buradan paylaşılacaktır. Şimdiden emeklerini vererek paylaşımda bulunacak arkadaşlara teşekkürler.

Detaylı bilgi ,resimli anlatım,açılan sd ve hd kanalların listesi
DATA uydusu: 1W Thor 5/6 & Intelsat 10-02 ve [SIZE=+1]Eutelsat W6 [/SIZE][SIZE=+1]@ 21.6° East[/SIZE]

Yeni yazılım 31.08.2011 tarihli yazılımdır yazılım Thor 1 WEST uydusundan ve Eutelsat w6 uydusundan data almaktadır...

Cihaz ile ilgili yapılan testlerdeki Başarıları...

1) USB ile HD ve SD yayınlarda gayet başarılı sorunsuz bir şekilde kayıt gerçekleştiriyor.
2) Taşınabilir USB bağlantılı harddisk ile denendi kayıtta problem yaşanmadı sorunsuz kayıt işlemi yaptı.
3) HD kanallar ile SD kanallar arası geçişlerde problem yaşanmadı.
4) Cihaz Disecq Motor ile denendi motor kayıt problemi vs sinyal bulmama gibi sorunları yok motor süper çalıştırıyor.
5) Şifre çözme konusunda HD kanal olsun SD kanal olsun gayet başarılı.
6) Cihazın serveri x1,x3,nx7 cihazlarının serverleriyle aynı server açtığı kanallar aynı tek fark flash 4mb FULL HD ve HD kanalları açıyor.
7) Aşağıya sıralanmış kanal listesi eklenmiştir Disecq motor olduğu için ayarları motora göre yapılmıştır.Siz isterseniz Antenna connection kısmından fixed antenna seçerek ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Cihaza ait resimler...

n2zedefok9omytoa3b1w.jpg

Cihazın sistem bilgileri...

Cihazın özellikleri...

Cihazda paylaşım alabilmeniz için aşağıdaki resimdeki araç menüsündeki SERVİCE SETTİNG kısmına girin ve bir altındaki resimdeki gibi SATALİTE SERVİCE bölümünün Enable seçili olup olmadığını kontrol edin eğer Disable ise Enable yapın eğer Disable ise cihazınız paylaşım almaz.

Ve HOTBİRD uydusundan açılan HD kanallardan bir kaç örnek kontrol esnasında 32 adet hd kanal açıktı...

Nilesat uydusundan açılan HD kanallardan bir kaç örnek...

Hellassat 39E uydusundan açılan HD kanallardan bir kaç örnek...

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
bu cihaz kart paylaşım sayesinde birden çok uydu açar ve bütün uydularda servurlı yani internetli cihazların açtıgı uydu ve kanalları açma kapışteli cihaza ikitane koplo geliyor bi tanesi dayzekten bir tanesi sabit çanagınızı w3+w6+thor uydusuna sabitlerseniz data demektir bu çanaktan gelen kabloyu uydunun ikinci twın olan bölüğmüne takıyorsunuz ve hiç bir şey yapmadan cihazda açılan kanllar turuncu olu ve ekranın köşesinde sayaç vardır açılan kanlların ve uyduların rakamını gözterir ve 7 full bütün kanllar açıktır dikkat bütün kanllar sevgiler.

kunterb

Aktif Üye
slm benim spacesat 7000 nx7 uydu alıcım var spor kanallarını açmıyor artık. son yüklenen yazılımı 21.07.2011

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
slm benim spacesat 7000 nx7 uydu alıcım var spor kanallarını açmıyor artık. son yüklenen yazılımı 21.07.2011

Şunlarda serverli cihazlarda da yok spor kanlları genel çalışmalar var tahminimce 1aya kalmaz cihazına gelir ilgili kanallar sinamalar ve belgeseller sorunsuz şekilde devam ediyor siz kullanıcılar biliyorsunuz yıllardan beri ama ilgili kananalda degişiklikler oldu güncel konu olursa burda paylaşım yapılacaktır sevgiler.o_k

kunterb

Aktif Üye
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. umarım yazılımın çıkması gecikmez o_k

se12mi

Aktif Üye
ben bu cihazı yeni farkettim. bazı şeyleri anlayamadım.
server olmadan mı tüm kanalları açıyor. detaylı bir şekilde açıklar mısınız?

se12mi

Aktif Üye
nereden kaça alabiliriz?
uyducular bunun kurulumundan anlar mı?

tengo

Aktif Üye
cihaz pek yeni bir cihaz degil arkadaslar ama guzel bir cihazdir paylasim acisindan.

malik0109

Aktif Üye
slm ustat bu yazılımı samux twın cift tunerli var ona olurmu saygılarımla yazarsanız sevinirim

malik0109

Aktif Üye
sayın ersin kaya bey bana dönüşüm yazılımı varmı ve samux için olurmu bana yolarmısınız saygılarımla bekliyorum

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.