gittigidiyor

spacesat 3gsat hd 7000 17.04.2012 yazılımları data yaysat 52.5 w3

bobom

Aktif Üye
yaysat datanın olduğunun ayrıca hd cihazların hepsi yaysata dataları geçmiştir deneyin w3 varmı onu bilmiyorum okk

Ekli dosyalar

• 120322_hd_3gsat_sun_7 (1).zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 89

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
yaysat datanın olduğunun ayrıca hd cihazların hepsi yaysata dataları geçmiştir deneyin w3 varmı onu bilmiyorum okk

sayın bobom senin verdigin yazlımla benim altaki linkteki yazılım aynı lütfen farklı konu açıpta forum üyelerinin ve kullanıcıların kafasını karıştırmayalım forumun heryeri spacesat konusu oldu valla kullananada ilgisi çekende hemen konu açıyor yine söylüyorum x seriler şuanda w3 den paylaşım yapıyot ve hd ler paylaşım yok kısa zamanda hd lerede yazılım verilecek yahsattan falan paylaşım yok benim kendimim 1.50 motorlu çanagım var ve spacesatın bütün serileri elimde mevcut ben güncel olarak hepsini günlük takip ve konturol ediyorum bir gelişme olusada kendimin konu açtıgım yerden sizlerle paylaşıyorum lütfen arkadaşlar her kafadan ses çıkmasın böyle paylaşım olmaz sevgilerimle kimse üstüne almasın ok.

http://www.satcafesi.net/forum/spac...mb8000c4c53gsat-w3w6-16-04-2012-yazylymy.html

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
1 nicisi dostum ben yazılım eklediğimde böyle bi yazılım yoktu 7000 için yeni verildi ve 5 dk sonra forma ben ekledim 2 ciside hd cihazlar artık yaysat payalşım alacak ama data konusu sıkıntılı çünkü büyük ihtimal datası tr çekmiyor okkk 3 te artık bişi paylaşmıcam sadece spaccesat kullanıcılarına bilgi yardım için yazdımda bilmiyorum durup durruken bana laf atıyosun senin tavuna kışmı dedim

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
1 nicisi dostum ben yazılım eklediğimde böyle bi yazılım yoktu 7000 için yeni verildi ve 5 dk sonra forma ben ekledim 2 ciside hd cihazlar artık yaysat payalşım alacak ama data konusu sıkıntılı çünkü büyük ihtimal datası tr çekmiyor okkk 3 te artık bişi paylaşmıcam sadece spaccesat kullanıcılarına bilgi yardım için yazdımda bilmiyorum durup durruken bana laf atıyosun senin tavuna kışmı dedim

sen beni yanlış anladın forumda kullanıcıların kafası karışmasın diye yazdım sen beni yanlış anladın önüne gelen konu açarsa olamaz forum kurallarına haykırı senin yeni dedigin yazılımı ben 22.03.2012 de verdim linki konturol et ben yazılım verecem zaman başkası açmışmı yeni yazılım verilmişmi diye spacesat bölümünü konturol ediyorum sizde edin diye ikaz ettim bunda alınacak bir durum yokki linke bi bak okk

http://www.satcafesi.net/forum/space...-yazylymy.html

bobom

Aktif Üye
dostum bende cihaz yok denemedim ama yazılım faklı olabilir yeni verildi çünkü yazılımlar tekrar editlenip veriliyor tarih aynı olabilir spacesat yazılımlarında sorun var data görmüyor verilen yazılımlar tekrar editlendi bildiğin gibi şimdi data paylaşım alıyor ama yarım ya serverde yada datada engelleme var 195 sayaş donup kalıyor ilerlemiyor 195 sonrası engelli sayaş yaz yazılımsal yada data dan

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
valla sen nasıl biliyorsan öyle olsun ben sana anlatamadım sevgiler kardeşim hayırlı paylaşımlar bu arada sütüdün hayırlı olsun sevgiyle kal.

bobom

Aktif Üye
usta spacesat bildiğin gibi işler karıştı yazılımlar karman çorman yazılım verdiler çalışmadı tekrar editlediler bişiyler yaptılar var ortada bi sürü yazılım oldu x serilerinde şuan çalışan forma eklemişin zaten data lar belli değil herkez deneme yanılma yöntemli ile cihazların tekrar çalışmasını için yazılım ve data karmaşası ve bilgi kirliliği oldu son durum şöyle x serileri w3 uydusunda paylşım alıyor hd serileri yaysat üstünden alıyor ayrıca dediğin gibi 3gsat yazılımı aynı olabilir ama bilmiyorum tekrar yayınlardılar w6 paylaşım olduğu söyleniyor vede yaysat 52.5 3gsat kullanıcıları denesin w3 te 3gsat paylaşımı yok çünkü bilrisnn hd ve sd cihazların dataları ayrıldı hd ler yaysat sdler w3 oldu

bobom

Aktif Üye
şuan spacesat tüm modellerinde data kaynağından kesiktir beklemede kalın

akos

Aktif Üye
Arkadaslar Allah rızası için kafa karıştırmayın verdiginiz bilgilerle geçimimi sağlayanlar var . Lütfen doğru seyler yazalım 3gsat su an hangi uydudan data alıyor lütfen gercek bilgi ile cevap verin ! Tamirler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.