gittigidiyor

spacesat ciyobox1 deneme yazılımı

bobom

Aktif Üye
doslar böyle bi yazılım buldum bu sanırım spacesat 6000 redline br 1000 1500 kullandığı astra2c ve helllesat yazılımının editleniş hali mi memoli usta ve glatyatör dotum içine bi baksanız yazılımın spacesat 3002 ve ciybox için sanırım gx2 loter şekinde

Ekli dosyalar

• specesat_to_ciyibox (1).rar
    579.9 KB · Görüntüleme: 16

bobom

Aktif Üye
memoli usta yazılıımın içine bi bakarmısınn

---------- Post added at 13:12 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

glatyatör dostum sen editlemiş sin bu yazılımı okk test edip verseydinya yazılımı )))))

bobom

Aktif Üye
bu glatyatörün editlediği yazılımmmışş redline yazılımı

gladyator

Aktif Üye
ciyobox ve redline yzılımını editle ve cihaza at olsun sano dongle specesat lara master slaw yazılımlarıyla at zaten master ve slaw yazılımları aynısı yzılımları ın iki yerinde değişiklik yapıyorsun ondan sonra oluyor sana dunkel balıkesirde görüşürüz inşallah memoli yapmış yazılımı inşallah çalışır da kanalları seyretmek sizede nasip olur selamlar kolay gelsin foruma

bobom

Aktif Üye
dediğinden net bişi anlşaılmıyor dostum redline yazılımlarını tamam sen editlemişin aladığım kadartla yazılımı hem 1 botra sonrada 2 borta atıp tek başına yanni ssp li cihaza bağlamadan çalıştırabilrsin dediğin bumu dediğin

sonmohikan

Aktif Üye
Birşey anladıysam arap sitelerine üye olayım.Şimdi bu yazılımı ciyoboxa mı atacağız??

sonmohikan

Aktif Üye
Arkadaşlar bu yazılım ciyobox a uyarmı? Uyarsa hangi loaderle atacağız? ve çanak hangi uyduda olacak? bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

bobom

Aktif Üye
eski deneme yazılımları bu ama çalışmadadı boşuna denemeyin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.