gittigidiyor

Spacesat x serileri 04.24.2012 test yazılımı

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
7.gif

Spacesat Yeni w3 Data Yazılımları

yeni1.gif
snx1-x2-x1x2-x3-nx7-3gsat-hbox
yeni1.gif

19.04.2012

datalar w3+w6

arkadaşlar bu alan spacesatların serilerinin yazılımsal sorunları oldugundan TEST alan için açtım yazılımlar randımanına geçenekadar bu bölümü kullanmak için açtım

Moderatör tarafında düzenlendi:

space

Aktif Üye
Bu şekilde iyi olmuş ersin ustam eline sağlık.....

trabzon

Aktif Üye
Web sitesi
www.flysat.com
evet abi doğrudur yazılımlar gelsin yeni bölümle tüm serileri 1 arada toplarız

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
ok arkadaşlar teşekür ederim birazdan yine yeni lazımılar var verecem foruma test yaılımları ok.

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
databir nolu mesajda var cihazına uygun test yazılım yükle dene ben yarımsate kalmaz yazılımları deneyecegim şimdi işlerim var yaklaşık 4 tane yazılım var elimde ok.

bobom

Aktif Üye
evt usta eski yazılımlar tekrar çılışanlar oluyor şuan verdiğin yazılımda denilen bende denemedim birzdan denicem sayaç 77 çok az olduğu aama çlıştığı söyleniyor şimdilik idare etcezz ))) bi düzene girene kadar

bobom

Aktif Üye
yanlız usta yazılımda bi hata var sanırm 4 mgby görünüyor x serileri 2 mgby yazılım kullanıyor biliyorum buyotu çok büyük flaş almaz büyük ihtimal msf ((((((

bobom

Aktif Üye
yazılım hatalı usta kaldırsan iyi olur yüklemesin kimse ))))

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
bölüm test yeri adı üstünde ama yinede kaldırayım konu ve yazılım üstünde yinede düzelenekadar burda devam edelim okk

bobom

Aktif Üye
evt bi arayış içindeler usta de bu yazılım heryerden kaldırıldı çünkü cihazlara zarar verdiği için ondan dedim okk yazılım sorunlu olduğu için okk

ersin_kaya09

Uzman Paylaşımcı
Aktif Üye
herkeze hayırlı akşamlar yarın gürüşmek üzere ok yarın test alınından devam yine sevgiler.

bobom

Aktif Üye
slm arakdaşlar büyük ihtimallle w3 data sonlanmıştır sd cihazlar x serilerli sanırım bi süre datadan paylşımda n yoksun kalacaktır söylenenler göre x serileri ali işlemci kullandığını biliyorum ama hangi ali işlemci eğer ustalar açıklayıcı bi bilgi verirse bu kounda bi dönüşüm araştırması yapaliriz başka bi dongle cihaza dönüşme ihtimali varmı araştırrız özellikle memoli usta bu konuda yardımcı olacaktır bizlere büyük ihtimal uzun süre sd cihazları spacesat gösden cikardı x1 x2 x3 nx7 k7 ve k8 hd cihazları şuan çöp oldu mp8000 3gsat 7000 c4 ve c5 serileri yaysattan paylaşım çok düşük olması rağmen devam etmektedir şirket çok büyük itibar kaybetti dongle cihazalrın en popüler markası idi ama şuan kimse almaz sanım terkar itibar kazananakadar yada büyük bi yenilik yapana kadar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.