gittigidiyor

Steam en çok satan oyunlar.....

header.jpg

FIFA 22
Oynayın, Yeni Nesil Oyuncu Ögesi Elde Edin: 15 Aralık’tan itibaren 14 Ocak 2022’ye* kadar FIFA 22 oynayarak FIFA Ultimate Team’de satılamayan Yeni Nesil Oyuncu Ögesi elde edin.

Powered by Football™ sloganıyla yola çıkan EA SPORTS™ FIFA 22, temel oynanış geliştirmeleri ve her moda yenilik katan bir sezon ile oyunu gerçek hayata daha da yakınlaştırıyor.

FIFA nedir?

Dünyanın dört bir yanından 17.000’den fazla futbolcu, 700’den fazla takım, 90’dan fazla stadyum ve 30’dan fazla lig ile Dünyanın Oyununu oynayın.

OYUN MODLARI
  • Kariyer Modu– FIFA 22’de hem teknik direktör hem de oyuncu olarak hayallerinizi yaşayın. FIFA’daki en yeni kulübü kurun, formalarınızı tasarlayın, stadyumunuzun tarzını belirleyin ve seçkinler arasında mücadele etmek ya da alt klasmanlardan başlayıp takımınızı zafere taşımak arasında seçim yapın. Ya da ilerlemenizi, başarıya ulaşmanızı ve Pro’nuzun oyundaki yolculuğunu yaşamanızı sağlayan daha sürükleyici Oyuncu Kariyeri modunda oyuncu olarak becerilerinizi test edin.

• VOLTA FOOTBALL
  • VOLTA FOOTBALL– VOLTA FOOTBALL’da sokaklara geri dönün. Bir oyuncu oluşturun, ekipmanlarınızı seçin ve dünyanın dört bir yanındaki sokak futbolu sahalarında tek başınıza ya da takımınızla tarzınızı yansıtın. Yeniden tasarlanan oynanış ile top becerilerinizin karşılığını alın ve VOLTA FOOTBALL’da oynadığınız her moddaki tüm ödülleri kazanmak için TP kazanmanıza imkan tanıyan yeni sezon ilerlemesi sistemiyle yeni ekipmanları açarak her sezondaki özel konumlarda yer alan eşsiz etkinlikleri oynayın.

• FIFA Ultimate Team– FIFA’nın en popüler modu olan FIFA Ultimate Team’e dahil olun. Futbol dünyasındaki binlerce oyuncuyla hayalinizdeki kadroyu kurun, özel formalar, armalar ve iz bırakabileceğiniz bir FUT Stadyumu ile kulübünüzü hem saha içinde hem de saha dışında kişiselleştirin ve takımınızla yapay zekaya veya FUT Topluluğundaki diğer oyunculara karşı sahaya çıkın. Ayrıca, en unutulmaz futbolcuların sahaya dönmesini sağlayacak yeni FUT Kahramanlar ile oyunun en unutulmaz oyuncularını tekrar karşılayın.

• Eşsiz Özgünlük– İkonik UEFA Champions League, UEFA Europa League, yepyeni UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander ve daha birçoğu gibi dünyanın en büyük müsabakalarında boy gösteren en büyük oyuncularla oynayın!

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 - 64-Bit
    • İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Athlon X4 880K @4GHz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 - 64-Bit
    • İşlemci: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

header.jpg
Forza Horizon 5

Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.

Bu Sizin Horizon Maceranız
Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaraları eşliğinde, dünyanın en iyi araçlarının yüzlercesiyle beraber sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla dolu nefes kesici seferlere önderlik edin.

Bu, Çeşitliliklerle Dolu bir Dünya
Çarpıcı kontrasta ve güzelliğe sahip bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı keşfedin.

Bu, Macera Dolu bir Açık Dünya
Sevdiğiniz aktivitelere katılım yapmanız üzerine sizi ödüllendiren yüzlerce mücadeleyi içeren yoğun bir karşılaşmanın içine dalıverin. Yeni karakterlerle tanışın ve onların Horizon Hikâyelerinin akıbetini belirleyin.

Bu, Gelişen bir Açık Dünya
Meksika'nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken yükselen toz fırtınaları ve şiddetli tropikal fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava durumu olaylarına şahit olun. Yeni etkinlikler, mücadeleler, koleksiyon eşyaları, ödüller ve keşfedilmeyi bekleyen bölgeler için oyuna sık sık uğrayın. Her sezon biri diğerine asla bezemeyecek şekilde eşsiz olacak.

Bu, Sosyal bir Açık Dünya
Diğer oyuncularla takım oluşturun. Sizi ve arkadaşlarınızı aksiyonun içine çeken ve menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan eğlenmenizi sağlayan keyifli, üst düzey mücadelelerden oluşan ve ardı ardına devam eden eğlenceli bir serinin tadını çıkarmak için Horizon Arcade'e girin. Horizon Açık'ta ve Turlarda yeni arkadaşlar edinin, yeni topluluk hediye paylaşımıyla yaratıcılığınızla oluşturduğunuz eserlerinizi paylaşın

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
    • İşlemci: Intel i5-4460 or AMD Ryzen 3 1200
    • Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR AMD RX 470
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 110 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
    • İşlemci: Intel i5-8400 or AMD Ryzen 5 1500X
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVidia GTX 1070 OR AMD RX 590
    • Depolama: 110 GB kullanılabilir alan

Battlefield™ 2042

header.jpg

2042’YE HOŞ GELDİNİZ​

Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri dönüşün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek, destansı yıkım desteği sunan ve dinamik olarak değişen savaş alanlarına üst düzey cephaneliğinizle çıkın.

Popüler Conquest ve Breakthrough modlarının yeni nesillerinde bugüne kadarki en büyük Battlefield haritaları ve 128’e kadar oyuncu desteği bulunuyor. Dinamik hava şartları ve muhteşem dünya olaylarıyla dolu haritalarda topyekün savaşın yoğunluğunu tecrübe edin.

Conquest
Battlefield’ın devasa, ikonik sandbox modu bu kez 128 oyuncu desteğiyle geri dönüyor. Haritalar bu geniş ölçeğe özel olarak tasarlandı ve aksiyon çeşitli türlerden “kümelere” ayrıldı. Ayrıca aksiyon artık bağımsız kontrol noktaları yerine çeşitli bayraklar içeren bölgelerin çevresinde yaşanıyor.

Breakthrough
Breakthrough, Attackers (Saldıranlar) ve Defenders (Savunanlar) olmak üzere büyük ölçekli bölgeler için savaşan iki takımla birlikte geri dönerken Saldıranlar son hedefe doğru ilerlemeye çalışıyor. Her bölge çok sayıda oyuncuyu barındıracak şekilde tasarlandığı için daha stratejik kararları ve daha fazla yandan saldırı fırsatını mümkün kılıyor. Ele geçirme alanlarına çeşitli konumlardan yaklaşın ve daha fazla taktiksel olasılık türünden faydalanın.

Yetişkin İçerik Açıklaması​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
    • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600, Core i5 6600K
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560,Nvidia GeForce GTX 1050 Ti
    • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
    • İşlemci: AMD Ryzen 7 2700X, Intel Core i7 4790
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6600 XT, Nvidia GeForce RTX 3060
    • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Age of Empires IV

header.jpg

Bu Oyun Hakkında​

Age of Empires IV ile en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, sizi dünyayı şekillendiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak tüm ihtişamıyla geri dönüyor. Büyüleyici 4k görsel uyumluluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yollar sunan Age of Empires IV, yeni bir nesle gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu sunuyor.

Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans'a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin - Jeanne d'Arc'ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya'yı fethedin. Seçim sizin – Yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.

Oyununuzu Modlarla Özelleştirin – 2022'nin başlarında sunulacak olan özel oyunlar için kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik araçlarıyla dilediğiniz gibi oynayın.

Dünyaya Meydan Okuyun- Çevrimiçi olun ve 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla PVP ve PVE çok oyunculu modlarda rekabet edin, iş birliği yapın veya oyun izleyin.

Tüm Oyunculara Uygun Bir Çağ – Age of Empires IV, gerçek zamanlı stratejinin esaslarını öğreten bir eğitim sistemi ve ilk kez oynayacakların kolay bir kurulum ve başarı elde etmelerine yardımcı olması için tasarlanmış bir Sefer Hikâye Modu ile yeni oyuncular için cazip bir tecrübedir. Fakat aynı zamanda da yeni oyun mekanikleri, gelişmiş stratejiler ve çarpışma teknikleriyle deneyimli oyuncular için de tatmin edici şekilde zorlu bir deneyim sunar.

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: Intel Core i5-6300U or AMD Ryzen 5 2400G | CPU with AVX support required
    • Ekran Kartı: Intel HD 520 or AMD Radeon RX Vega 11

• Önerilen:
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: 3.6 GHz 6-core (Intel i5) or AMD Ryzen 5 1600 | CPU with AVX support required
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 970 GPU or AMD Radeon RX 570 GPU with 4GB of VRAM
    • İlave Notlar: 4 GB of video RAM and 16 GB of system RAM

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.