gittigidiyor

Sungate PRO & TITAN META TV Magic TV Bilgilendirme

uydukurdu35

Aktif Üye
Sayın Memoli Hocam 4 Sunucuda Da Giriş Başarısız Diyor Günceleme Yapmama Ragmen.

memoli1478

Yönetici
Administrator
an itibari ile defalarca test ettim herşey yolunda sorun yoktur tekar test edermisin
unutmadan stalkerdeki user agent ayarını default yap

memoli1478

Yönetici
Administrator
modemi kapat 15 saniye bekle fişe tak ötkle dene

uydukurdu35

Aktif Üye
Sayın Memoli Hocam dediğiniz gibi modemi Açtım kapattım Çalıştı 1 ve 4 Nolu sunucu Çalıştı onlarda Aynı hesap Aynı Kanal listesi Digerleri yine giriş başarısız diyor Çok Teşekkür Ederim.

tarku

Aktif Üye
Sayın Memoli Hocam dediğiniz gibi modemi Açtım kapattım Çalıştı 1 ve 4 Nolu sunucu Çalıştı onlarda Aynı hesap Aynı Kanal listesi Digerleri yine giriş başarısız diyor Çok Teşekkür Ederim.

aynı durum bende de var.aynı cihazdan bir arkadaşımın da var.onun cihaz da böyle.memoli ustam tekrar sıfırdan fabrika ayarlarına mı dönelim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
aynı hesap değil aynı liste gelir ama farklı user pass öyle olsaydı izlenemeyecek durumda olur

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.