gittigidiyor

sungate silverbox 8 s yeni çıkan iptv uydu alıcı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ürün yeni çıkmıştır
oiHDmy

oiHDmy.jpg

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba cihaz xtream da calısmıyor.

cihazı nerden aldınız bilmiyorum ama benden almadığınız belli benim müşterilerim benden ürün aldığı zaman bendeki tüm bilgileri müşteriye aktarıyorum
yani hatayı kendinizde arayın cihaz gayet iyi çalışıyor

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

eslord

Aktif Üye
arkadaşlar kullanan varmı.ben kullanıyorum üçretli ıptvde sıkıntı yok.fakat vod bölümleri falan açılmıyor.yeni yazılımı internetten güncelleme yaptım yinede açılmıyor.filmler diziler vs tıklayınca açılmıyor.

eslord

Aktif Üye
bide v4 korax yazılımı uyarmı buna.deneyen varmı.araştırdığımda aynı yazıyorlar v4 ile

eslord

Aktif Üye
internetten güncelleme yapmıştım açmamıştı.tekrarmı yayınlandı yazılım.denerim yinede.teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.