gittigidiyor

Sungate TITAN 31 08 2022 Yazılımı

Musalla33

Aktif Üye
Teşekkürler memoli usta. Sungate titan android uygulama kodunu nedir rica etsem alabilirmiyim.

Kojak

Aktif Üye
herkes hayal eder sungate yapar hayırlı olsun

Hocam 31.08.22 tarihli yazılım çıkmıyor bende son olarak 05.07.22 tarihli gözüküyor onu indirdim artık magic iptv deki 3 renkli buton server güncellemesi yok oldu..bu son yazılımda otomatik iptv bulma yok mu oldu meta iptvdeki bi tek kırmızı buton var güncelle diyoruz ama bişey bulduğu yok ..cvp vermenizi rica eder hayırlı günler dilerim.

angelbilgin

Aktif Üye
iyi akşamlar memoli usta bendede en son sürüm 2.02.24 yayın tarihi de 05.07.2022 olarak güncelledi 31.08.2022 tarihli güncelleme çıkmıyor. ayrıca macic tv bölümü gitti META ıp tv çıkıyor ve bu bölümü nasıl kullanıcaz herhangi bir güncelleme yapamıyorum. META IPTV bölümünde kullanıcı adı ve şifre istiyor bunları nerden ve nasıl temin edebilirim ? yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
ilk olarak menu kurulum yazılım güncelleme internetten yazılım güncelleme bölümüne gir en baştakini yükle
daha sonrra kanal listesi yedeğini al varsa hesabın bir yere not al cihazı fabrika ayarına al magictv gelecektir

angelbilgin

Aktif Üye
memoli usta en baştakini yükle derken ilk sürümüm mü yuklüyoruz yoksa en son sürümümÜ ??

angelbilgin

Aktif Üye
ilk olarak menu kurulum yazılım güncelleme internetten yazılım güncelleme bölümüne gir en baştakini yükle
daha sonrra kanal listesi yedeğini al varsa hesabın bir yere not al cihazı fabrika ayarına al magictv gelecektir

ıyı aksamlar memoli usta dediğini iki kez yaptım yinede mecic ıptv bölümü geri gelmedi ben mi beceremedim diye iki defa yaptım yinede gelmedi

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.