gittigidiyor

Sungate TITAN Android Kod Talebi Buradan !!!

memoli1478

Yönetici
Administrator
sungate titan cihaz alıpta android cod almayanlar buradan istekte bulunabilirler
cihazı olmayanlar taleb etmesin sizlerden ricam yönetimi oyalamama adına bunu yapmayın
android uygulamayı buradan indirip kurabilirsiniz http://civeci.com/apk/ANDROID/

ritm

Aktif Üye
İyi Günler,Memoli1478 hocam bende yaklaşık bir ay önce gittigidiyor'dan sungate titan uydu alıcısı alarak aranıza katıldım,bu android uygulaması için kod almam için ne gerekiyor

memoli1478

Yönetici
Administrator
Cihaz bilgisi fotorafini yolla bana hemen halledelim

ritm

Aktif Üye
fotoğraf ekleyemedim hocam,cihazın seri numarası

Moderatör tarafında düzenlendi:

belenceviz

Aktif Üye
android uygulaması için kod alabilirmiyim cihaz bigisi fotoğrafını özel mesajınıza attım

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni cihaz alıpta kodu olmayan kullanıcılar buradan android code talebinde bulunabilirler

mercury61

Aktif Üye
29 Mart 2021 tarihinde Çiçek Sepeti üzerinden Sungate Titan İp Tv aldım. Android uygulamayı yükledim. Ancak programı çalıştırmak için sayılardan oluşan kod girmem gerekli.

Sistem bilgisini özelden gönderdim. Uygulama için kod alabilir miyim?

Sağolun.

Emeklerinize sağlık.

Mercury61

arisa

Aktif Üye
Memoli Usta, özelden arkadasim ve kendim icin aldigim iki adet seri numarasini gönderdim. Android uygulama alabilirmiyim.

Sagolun , elinize emeginize saglik

eskimocu

Aktif Üye
hocam hayırlı günler benimde aynı cihazdan var sat cafesinden aldım bende istiyorum mümkünse

memoli1478

Yönetici
Administrator
kod almayanlar cihaz bilgisine girip özelden bana id seri nosunu atsın

memoli1478

Yönetici
Administrator
cep telefonuna android uygulama indirip kuruyorsun sungate cihazın varsa sana kod veriliyor onu programa giriyorsun 1 yıllık iptv izliyorsun hediye

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.