gittigidiyor

Sungate TITAN Manuel Ccam Ekleme Resimli Anlatım

ffk318

Aktif Üye
Ücretli cccam'ı serverimi girdim.Connecting yazıyor ama connected'e geçirmiyor maalesef

ffk318

Aktif Üye
Maalesef olmuyor.Daha önce kullandığım Redline cihazı taktım yine hiç sıkıntı yok ve server çalışıyor.Ama aynı bilgileri sungate titan IPTV cihazıma yazdığımda thcam bölümüne connecting yazıyor ve bir türlü connected'e dönmüyor.Benim için çok büyük hayal kırıklığı.Evet bir sürü IPTV imkanı var.Ama benim zaten ücretli iptv'm vardı.Ama ben de motorlu çanak anten var.Ve ben özellikle futbol maçlarını uydudan seyretmeyi daha çok seviyorum.Çünkü görüntü kalitesi çok daha iyi.Biliyorsunuz bizim uyduda malum tüpçünün kanalları var ve benim ücretli serverimi bu cihazda kullanmak doğrusu çok üzücü benim için.İtiraf edeyim ücretli serverimi kullanamayacağımı bilseydim belki de bu cihazı almayabilirdim.Keşke Memoli usta bana yardım edebilir!

ffk318

Aktif Üye
Bazı ifadelerim yanlış çıkmış.Bu cihazda kullanmamak olacak doğrusu.Yani diyorum ki Redline gibi dandik bir cihazda ücretli serverimi kullanılırken Daha çok para verip aldığım böyle kaliteli bir cihazda kendi ücretli serverimi kullanmamak çok üzücü

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Bazı ifadelerim yanlış çıkmış.Bu cihazda kullanmamak olacak doğrusu.Yani diyorum ki Redline gibi dandik bir cihazda ücretli serverimi kullanılırken Daha çok para verip aldığım böyle kaliteli bir cihazda kendi ücretli serverimi kullanmamak çok üzücü

thcam yerine oscam aktif edin ve server bilgilerinizi oscam a ekleyin çalışacaktır.

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın ffk318 arkadaşim cihazda free serverlar bile harika çalışıyor cihazda cccam konusunda bir sıkıntı yok senin ekleme şeklinde muhtemelen bir sıkıntı var yada yukarda arkadaşın belirttiği gibi elindeki cccamı oscama çevir cihaza flahsfxp den bağlan cihazda oscam'ın en altına kendi oscam serverını at oscam cccama göre çok daha stabil çalışıyor.kolay gelsin...

ffk318

Aktif Üye
Cihazı aldığım yerdeki kişiyle beraber çok uğraştık.Oscam'a da çevrilmiyor

ffk318

Aktif Üye
Bunu nasıl yapacağım.Bana anlatır mısın.Flash belleğe birşeyler mı yükleyeceğim.Ne yapacağım.Eğer yardımcı olursanız sevinirim

memoli1478

Yönetici
Administrator
ben yardımcı olurum sana bana özelden ne eklemek istediğini at sana ayarlayıp atayım hiç uğraşma

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.