gittigidiyor

Sungate TITAN USB Ile Açılış Resmi Değiştirme Resimli Anlatım

dragon22

Aktif Üye
yaa ustam siz hiç durmazmısınız..birkaçgün ortadan kaybolup tatil yapmazmısınız..varsa yoksa müşteri memnuniyeti ve bugün titana ne yenilik getireyim düşüncesi...helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum..

omega

Vip Üye
[FONT=&quot]teşekkürler... memoli1478>>>>USTA[/FONT]smiles24

uyducu2010

Aktif Üye
memoli ustam sungate uydu alıcısına bulduğum iptv adreslerin nasıl girilecek denedim kabul etmedi hata verdi nasıl girileceği hakkınd bilgi istiyorum teşekkürler

Musa0124

Aktif Üye
memoli ustam sungate uydu alıcısına bulduğum iptv adreslerin nasıl girilecek denedim kabul etmedi hata verdi nasıl girileceği hakkınd bilgi istiyorum teşekkürler

Kanal linkleri olarak user iptv ye yüklemek için m3u uzantılı not defterine kanalrların linklerini düzenleyip ekledikten sonrai indirilen m3u dosyalrının en üstündeki m3u kodunuda eklemeniz gerekir(#EXTM3U) hazır m3u dosyasını usb bellege yükleyip User iptv ye girin ok basın boş liste ekranda iken kumandada 2 ye basın usbden hazır m3u dosyasını secip okleyin yüklenince liste ekrana gelecektir.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.