gittigidiyor

Sungate TITAN Usb Ile Oscam Yükleme Resimli Anlatım

memoli1478

Yönetici
Administrator
Sungate AR-GE Olarak bu Çalışmamızda usb ile oscam nasıl yüklenir resimli olarak
çalışma yaptık cihazla ilgili çalışmalar ve geliştirmeler sürüyor

ffk318

Aktif Üye
İyi de üstadım oscam bin dosyasını seçince o dosyalar çıkmıyor.Ben USB ile yükledim.Bu kez oscam durduruldu diyor ve oscam şu an çalışmıyor

kaptan-8

Vip Üye
İyi de üstadım oscam bin dosyasını seçince o dosyalar çıkmıyor.Ben USB ile yükledim.Bu kez oscam durduruldu diyor ve oscam şu an çalışmıyor

oscam-gx dosyasını usbye at usbyi cihaza tak Menü+CAM ayarlarına Gir (oscam seçili olsun) kumandadan mavi tuşa (oscam güncelleme) bas karşına çıkan pencereden oscam bin güncelleme

yazan yeri ok yap usbyi göreceksin üzerine ok yap oscam-gx dosyasını göreceksin üzrine ok yap lütfen bekleyin yazısı gidene kadar bekleyin sonra cihazı resetleyin

yüklemek istediğiniz oscam sürümü cihazınıza yüklenmiştir......

Son düzenleme:

ffk318

Aktif Üye
Kızmayın lütfen
İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartacak mıyız ve cihazı nasıl resetleyeceğim.Resetlersem diğer bilgiler gider mi?

kaptan-8

Vip Üye
Kızmayın lütfen
İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartacak mıyız ve cihazı nasıl resetleyeceğim.Resetlersem diğer bilgiler gider mi?

rardan çıkarın dosyadanda çıkarın sadece oscam-gx dosyasını yükleyin usbye.......en basit şekli cihazın fişini çekip geri takın........

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.