gittigidiyor

Sungate TITAN V2.02.13 = NEW arka fonlu yazılım.04.08.2021

omega

Vip Üye
merhaba, Sungate TITAN V2.02.13 = NEW arka fonlu yazılım.04.08.2021
Sungate_TITAN AR-GE_TEAM By_@memoli1478

Emekçi> Ustasına Teşekkürlerimizle, hayırlı olsun...

arka fon görselleri_1

arka fon görselleri_2

arka fon görselleri_3

arka fon görselleri_4

arka fon görselleri_5

arka fon görselleri_6

arka fon görselleri_7

arka fon görselleri_8

arka fon görselleri_9

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
bak bu güzel olmuş işte emeği geçenlere teşekkürler
ana menü ikonlarınıda ben değiştirtmiştim gün geçtikce güzel oluyor fakat bir sorun var wifi şikayeti çok geliyor.
gerekli multi ağ özellikli yazılım ile wifi sorunu kalmayacaktır
Magic tv için usb ile yükleme özelliği geliyor böylelikle 8 stalker giriş yeri olacaktır

fantazik11

Aktif Üye
Uydu cihazları hakkında pek bilgim yok youtube üzerinden bu cihaz ile ilgili paylaşılan videoları görüyorum ve anlamaya çalışıyorum. 1) Bu cihaza LAN kablosu takabiliyor muyuz? 2) İnternette fazlaca WİFİ hakkında şikayetlerini görüyorum. Bu sorunlar giderilecek mi? 3) Akşam maç saatlerinde altyapı sağlayıcıları kasti olarak interneti yavaşlatmakta veyahut yurtdışından gelen trafiiği engellemekte bunu VPN ile aşabiliyor muyuz? Aşabiliyorsak kendi VPN uygulamamızı kurma şansımız var mıdır?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
sungate titan cihazın lan girişi var vpn özelliğide var lakin ben hiç ihtiyaç duymadım şimdiye kadar wifi konusuna gelince şikayet çok umarım bir çalışma yapılır.

kaptan-8

Vip Üye
sungate titan cihazın lan girişi var vpn özelliğide var lakin ben hiç ihtiyaç duymadım şimdiye kadar wifi konusuna gelince şikayet çok umarım bir çalışma yapılır.

umarım bir çalışma yapılır ustam wifi bağlantı sorunu yüzünden ekstra internet kablosu kullanmak zorunda kaldım.....

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.