gittigidiyor

Sunny AT-16100 hh uydu alıcısı

ilker09

Aktif Üye
Sunny AT-16100 hd uydu alıcısından aldım..Philips marka full hd uydu alıcısında video sinyali gidip geliyor..Uydu ayarlarında bir sorun yok...Başka full hd uydu alıcısını aynı hdmi port girişinden bağlıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum..Servise götürdüğümde sunny tv ve vestel tv denedi ve görüntü gitme sorunu yok..İki farklı boyutta 82-106 ekran philips full hd tvde deniyorum aynı sorunu veriyor...Uydu alıcısında bir arıza var gibi gözüküyor..Ama servisteki diğer tvlerde çalıştığı için değişim verilmiyor..Ne yapmam gerekli ?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
O zaman philips tv lerle uyumlu değil oluyor.Ama sorunu nasıl çözersin bilemem.!! :(

ilker09

Aktif Üye
Servis bunu kabul etmiyor..Sizin tv de sorun var diyor...İki ayrı 82-106 erken philipste denemdim ikisininde arılazı olamaz..Başka uydularda çalışıyor..

siiera

Yönetici
ydunun çözunurlüğünü ayarla 1080i yerine 575 seç veya hangisinde sorun yoksa onu seç

hisar63

Aktif Üye
hdm bağlantı kablosun değiştirirsen sorun kalkar.bilgine

BALYOZ

Aktif Üye
büyük ihtimalle çözünürlükte sorun uyumsuzluk var malesef full hd yazan çogu cihazda sorun var.fulll degil

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.