gittigidiyor

t7500hd loading sorunu

uyducu33

Aktif Üye
selam arkadaslar benim cihaz t7500hd. hitech yazilimi yuklu.
ben usb flash ile redline orjinal yazilimi yukledim.cihaz loadingde kaldi.yardim edin.nasil kurtara bilirim...
cihazi actigin zaman loading yaziyor.acilmiyor.ne yaptiysam duzeltemedim.bu hatayi duzeltecek yazilim veya loader varmi...

muratalar

Aktif Üye
selam arkadaslar benim cihaz t7500hd. hitech yazilimi yuklu.
ben usb flash ile redline orjinal yazilimi yukledim.cihaz loadingde kaldi.yardim edin.nasil kurtara bilirim...
cihazi actigin zaman loading yaziyor.acilmiyor.ne yaptiysam duzeltemedim.bu hatayi duzeltecek yazilim veya loader varmi...

rs232 den redlinenin yazılımını at düzelir

dertli36

Aktif Üye
yazılımın ismini bu şekilde m_rom_vp_07514.bin yap usbden yükle düzelir önce kurtarma sonra normal yazılımı yükle
not: cihazı arka anahtardan kapat usb yi cihaza tak sonra arka anahtardan aç kolay gelsin

Son düzenleme:

osman

Aktif Üye
yazılımın isini rom.bin yap usb ye yükle usbyi cihaza tak arka anahtardan kapat ac acar açmaz yazılım alıncaya kadar durmadan peş peşe 0 bas yazılım alacaktır denenmiştir

uyducu33

Aktif Üye
osman usta usb ye taktim cihaza anahtardan acinca menu tusuna bastim ard arda 3 veya 5 saniye gibi kisa bir surede yuklendi 100 de 100 oldu ama gene acilmiyor cihaz.cihazin rengi siyah t7500hd cihaz.
Bu cihasin kurtarma yazilimini ve logderini gonderebilirmisiniz.lutfen acil

uyducu33

Aktif Üye
yukaridakilerin hepsini yaptim olmadi.yukleme loaderinde hizmet baslatilmadi yaziyor.

ahmet02

Aktif Üye
usta hala sorunun devam ediyorsa şindi yazılımı adını rom olarak usb at sonra usbyı cihaza tak cihazın kapalı kumnumda olsun yalnız usbede sadece yazılım olsun pwer tuşuna basılı tut fişi tak ve yazılım almaya başlarsa pwer tuşu bırak senin cihazın flash silinmiş bu şekilde yeniden yazdıra bilirsin eyer mavi ekranda ise

uyducu33

Aktif Üye
deneyecegim.redline yazisinda kaliyor.cihaz ekranindada loading yaziyor.

uyducu33

Aktif Üye
ahmet02 ustam rom olarak ismini degistirecegim yazilim kurtarma yazilimimi olacak.yada redline t7500 hd. v1115 orjinal yazilimimi olacak.

bobom

Aktif Üye
bu yazılım sorununu çözecektir cihazını sanırım htech no 1 hd 111 yazılımı yüklü bunu dene yazılım almasaa adını rom.bin yap yada loaderlere at

Ekli dosyalar

• flash file hitech no1 full hd 111 25l6405d.rar
    5 MB · Görüntüleme: 8

memoli1478

Yönetici
Administrator
bunlarada bir loder yapmak şart oldu beklemede kalın

uyducu33

Aktif Üye
lutfen kisa zamanda yap memoli abi.cihazim loading de kaldi.hitech yazilimi yukluydu. usb den redline yazilimi attim cihaz acilmaz oldu.ts7500hd nin loaderini kullaniyorum yazilim atmak icin ama hizmet baslatilamadi diyor.uyumlu loader olsa cihazim yapilir t7500hd.

uyducu33

Aktif Üye
t7500hd icin loader yok sanirsam.ben hic bir yerde bulamadim.bu loader isini anca memoli abi cozer diyorum.

bobom

Aktif Üye
https://www.youtube.com/watch?v=rBZ1uuL5t3s bu videoyu izle cihaz arka düğmeden kapat yazılım ismini rom.bin yap usb at usb bi boş olsun arka usb ye tak ve cihaz arka düğmesinden aç cihaz bu şekilde yazılımı yükleyecektir videoyu izle bu işlemi ilk seferde yazılım almassa bikaç kez dene yazılım alana kadar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.