gittigidiyor

tandberg versiyon 2--değişil iptv ler--yeni yazılım herşey bir arada

hurzati

Aktif Üye
bu neyin yazılımı usta.
biraz açıklama yapsan.

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
taplin hangi modelin bu yazılım

aozaslan

Aktif Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.yazılımı birkaç gün önce yükledim.gayet güzel çalışıyor ancak tek bir sıkıntısı var 1512 de iptv ler yükleniyor ve açıyordu.bunda hiç iptv inmiyor.yazılımda yokmu yoksa bende mi yüklenemiyor.iptv menüsünde bir sürü paket yeri var ancak hepsi boş olduğuna göre gerektevar mı bilmiyorum.tek olsun enazından iptv free olsun yanlışmıyım.

Son düzenleme:

hamza1977

Aktif Üye
bende bu gun yükledim 1512 kumadası aldım n11 den cok güzel çalışıyor tanberg ve powervu sistemi cok güzel çalışıyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.