gittigidiyor

taplin speeder box hd cihazını diğer farklı muadili cihaza dönüştürme

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
taplin speeder box hd cihazını diğer farklı muadili cihaza dönüştürme

evet arkadaşlar yine ilkler devam ediyor çok uğraşlar sonucu sun plus işlemcili taplin speder box cihazını bir çok muadili cihazlara dönüştürdüm
herzaman risk almadan bir yere varamassınız tahminim diğer sun plus işlemcilerde bir birine dönüşür bu yazılımları yükleyebilmeniz için mutlaka rs232 kablo lazım usb ile kesinlikle yüklenmez önce burdaki loader ile http://www.sendspace.com/file/3nw4mu

indirin rardan çıkarın içine cihaza uygun hangi yazılım uyumlu ise indirip loaderin içindeki dosyalara kaydetin resimdeki gibi cihazın elektrik bağlantısını kesin ConsoleDown_v1.3.3.11 loaderi açın resimdeki gibi cihazın fişini takın artık yazılım almaya başlayacaktır yazılım yaklaşık 10 dakika sürer sonra fişi söküp takın

şimdilik denediğim yazılımlar kamasonık 1512 yazılımın adı rom olması gerekir sorunsuz çalışıyor

2014\2\20\Qsat G15G NEW V6 sorunsuz çalışıyor yazılımın adı rom olması gerekir

dvbhd kişiden alıntıdır tşk.

ibrahimuzel73

Aktif Üye
sizin yapacağınız işin içine s...... adam gibi yapın şu işi ne resim açılıyor nede yazılım var yok onu indir yok bunu indir niye içine atmıyosunuz dosyanın insanı uğraştırıyosunuz kardeşim ne biliyim ben hangi yazılım uyumlu okadar bilsem kendim yaparım niye sitenize geleyim adam gibi bütün gerekli dosyaları koyun ondan sonra indirip yapalım şu işi

ibrahimuzel73

Aktif Üye
sizin yapacağınız işin içine s...... adam gibi yapın şu işi ne resim açılıyor nede yazılım var yok onu indir yok bunu indir niye içine atmıyosunuz dosyanın insanı uğraştırıyosunuz kardeşim ne biliyim ben hangi yazılım uyumlu okadar bilsem kendim yaparım niye sitenize geleyim adam gibi bütün gerekli dosyaları koyun ondan sonra indirip yapalım şu işi nasıl yapılacağınıda anlatıverin bi zahmet detaylıca geri dönüşü yok sonra uydusuz kalmayalım nasıl geri döneceğim bilmiyorum yeni aldım ben bu cihazı sizin gibi profesyonel değilim birazda acemileri düşünerek hareket edin herkes uzman değil kardeşim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.