gittigidiyor

Tartışmaya ve üzerinde durulacak bir konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezar

Aktif Üye
Arkadaslar su kisa surede paylasimlarima gosterdiginiz ilgiden dolayi tessekkur eferim benim gorevim burafa son bulmustur baska bir sitede ayni hizmeti devam ettirecegim kakkinizi helal edin iyi gunler hep mutlu kalin

sesar

Aktif Üye
Cevap: Güncel Free CCcam Server Paylaşımları ( Lütfen Yeni konu Acmayınız).

arkadaşlar sezar usta nereye gitti ne güzel paylaşım yapıyordu 10 gündür ziyaretçi olarak takip ediyordum 2 gündür gözükmüyor sırf bunu için üye oldum şimdi yönetime soruyorum ustayı nereye ve niye gönderdiniz yerine başka usta gelecekmi işin garibi 2 gündür niye bir soru soran olmadı bu konuda

sesar

Aktif Üye

usta ile isim benzerligi bir birne yakin ama her ahmet ismini tasiyan ayni kisi degildir bizim
acilimimizSEFA nin kisaltilmasidir reklam olmasin diye duzeltme yaptimg.a

Son düzenleme:

CASPER

Aktif Üye

arkadaşlar sezar usta nereye gitti ne güzel paylaşım yapıyordu 10 gündür ziyaretçi olarak takip ediyordum 2 gündür gözükmüyor sırf bunu için üye oldum şimdi yönetime soruyorum ustayı nereye ve niye gönderdiniz yerine başka usta gelecekmi işin garibi 2 gündür niye bir soru soran olmadı bu konuda

Siz sezar nickli üye'nin avukatımısınız?
Neden 10 günden beri ziyaretçi olarak giriyordunuzda sezan nickli üye gittikten sonra üye oldunuz?
Sezar nickli üye forum'da iken üye olmadınızda neden gittikten sonra üye oldunuz?
Sen yada siz kim oluyorsunuzda Yönetime bu sezar nickli üyenin gidişi/yasaklanışı hakkında bize ahkam kesip soru soruyorsunuz?
sezar gider sesar gelir. sezar nickli üyeyi arkana alacağına onun yaptığı paylaşımları sen yapsana.
benim açımdanda işin garip tarafı aradan 2 gün geçmiş torba dolmuş olan olmuş sen neden ortalığı karıştırıyorsun?

CASPER

Aktif Üye

usta ile isim benzerligi bir birne yakin ama her ahmet ismini tasiyan ayni kisi degildir bizim
acilimimizSEFA nin kisaltilmasidir reklam olmasin diye duzeltme yaptimg.a

ahmet - mehmet - ali - veli ismine bakmam ben adam gibi adam olana bakarım.
madem reklam yapmayacaktın forum'da senden daha iyi bir sürü milyonlarca üye var onlar niye reklam yapmıyorda sen yapıyorsun?

cafi

Aktif Üye

arkadaşlar burası paylaşım forumu nedenini bilmiyorum fakat sezar arkadaşımız başka bir foruma gitmiş foruma olan katkılarından ve free server paylaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim

CASPER

Aktif Üye

arkadaşlar burası paylaşım forumu nedenini bilmiyorum fakat sezar arkadaşımız başka bir foruma gitmiş foruma olan katkılarından ve free server paylaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim

Evet burası paylaşım sitesi. sezar gider başkası gelir. Başka forum'a gitmesi ile ilgili Yolu açık olsun.

sayın forum üyesi arkadaşlar bildiginiz gibi 2ay kadar önce forma eleştiri mahiyetinde yazı yazmıştım freee saharelerin kesik oldugu şu günlerde kendi namıma deyil arkadaşlarımın adına server talebinde bulunmuştum bir müddet ortalarda yoktu bu süre zarfında malum bir sitede sezar niki ile paylaşım yapıyordum orada ogrendigim bazı gerçekler beni bu yazıyı yazmama sevk etti müslüm baba -aydın -haydar1966-alper boz oglu-karbon yani murat paylaşım yaptıgım sitenin admini casper bunlar zaten 7-24 birbiri ile görüşen insalarmış bizde saf duygularla kardeşlerine iyi lik olsun diye talepte bulunduk bundan sepep kardeşim emirtalha dan özür dilerim bir hiç ugruna boşu boşuna banlandı benim ahmaklıgım yüzünden ayrıca NOKTA dost6068 kardeşime teşşekkür ederim onlar sayesinde serverin ne oldugunu ögrendim NOKTA kardeşim senin paylaşımınla 9 gün gibi kısa bir sürede5 bin görüntülenme elde ettim kardeşim senin tek sorunun reklam yapamamak yoksa serverlerin sayesinde ve dost6068 kardeşimin sayesinde kesintisiz server izliyorum 20 gündür cmts pazar dahil sürekli aktifim bu süreçte her şeyden uzak duran kardeşim cafi yede teşşekkür ederim

Son düzenleme:

aleminkrali34

Aktif Üye

22.09.2014 günlük test cam olarak verilmektedir sonraki gün bi geçerliliği yoktur

C: topcccamserver.no-ip.biz 20000 IKRtK JWhuO

6ZNDEt.jpg

kardes abim sezarin yerine ben gelmistim ama goruyorumki banada gerek kalmamis sizler olayi cozmussunuz

CASPER

Aktif Üye

Hoşgeldiniz.
Paylaşımlarınız Bekliyoruz.
Kolay Gelsin.

aleminkrali34

Aktif Üye

paylasim yapmaya ben devam edecektim ama bana gerek yok serverlerin kullanici adi ve sifreleri gece24de degisiyor biz1aydir boyle izliyorduk zaten test amacli ne kadar surecegi belli deyil seyretmenin keyfini cikarin her kese iyi gunler

Son düzenleme:

aleminkrali34

Aktif Üye

evdeki bilgisayardan giris yapamiyom taraycinn biri sezar digeride kim kayit olmus bilmiyorumsesar i taniyor ikiside banli oldugundan malesef siteye girip paylasim yapamadim kusura bakmayin arkadaslar sesari kim kaydetmis hayret

aleminkrali34

Aktif Üye

arkadaslar ugrasmaya gerek yok gogleye ................ yazdiginizda ilk sayfadaki ................ girin girerken ................ ............ ....... basin sayfanin altinda sifreler yaziyor bu kadar basit

Moderatör tarafında düzenlendi:

CASPER

Aktif Üye

kardes abim sezarin yerine ben gelmistim ama goruyorumki banada gerek kalmamis sizler olayi cozmussunuz

evdeki bilgisayardan giris yapamiyom taraycinn biri sezar digeride kim kayit olmus bilmiyorumsesar i taniyor ikiside banli oldugundan malesef siteye girip paylasim yapamadim kusura bakmayin arkadaslar sesari kim kaydetmis hayret

Bu nasıl bir iş'tir arkadaş?
Kim kiminle? Nerede? Nasıl? Niye? Niçin?
Ben anlamadım bişi
Konuyu biraz daha açabilirmisiniz?

CASPER

Aktif Üye

arkadaslar ugrasmaya gerek yok gogleye ................ yazdiginizda ilk sayfadaki ................ girin girerken ................ ............ ....... basin sayfanin altinda sifreler yaziyor bu kadar basit

Bahsettiğiniz sayfa'da üyelik gerektiren site adresi mevcuttur.
Sizi Forum'un kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.
Bir daha'ki mesajlarınız'da yönlendirici veya üyelik gerektiren site adresi tesbiti halinde forum'un gerekli kurallarını uygulamak zorunda kalacağım.
Bilginiz olsun.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
@casper ustad kim gelmiş kim gitmiş,kim kimin yerine gelmiş o konuyu bende tam anlayamadım.. :)
Ama ..
Cccam test server konusu söylediği gibi.Uye olmadan sayfanın en altında günlük test adresi veriyor demek istemiş sanırım

CASPER

Aktif Üye
@casper ustad kim gelmiş kim gitmiş,kim kimin yerine gelmiş o konuyu bende tam anlayamadım.. :)
Ama ..
Cccam test server konusu söylediği gibi.Uye olmadan sayfanın en altında günlük test adresi veriyor demek istemiş sanırım

Dediğinizi gibi ÜYE OLMADAN sonuçta bir üyelik gerektiren forum adresi vermiş.
Forum Kurallarına göre üyelik gerektiren site adresi eklemek yasaktır.

sonuçta o sitenin reklamı yapılıyor ve o siteye üye çekiliyor.

kim-kiminle nerede-nasıl-niçin bunları ben hala anlamadım.

KNIGHT RIDER

Aktif Üye
Bence forum içinde hiç tartışmamak gerek forumun bir kuralı var ve bu kuralı uygulamak lazım, uymayana gereken yaptırımı yapmak daha akıllıca. Çünkü gereksiz polemikler oluşuyor kanısındayım. Bu benim şahsi fikrim kimse alınmasın lütfen saygılar.

aleminkrali34

Aktif Üye
anlamicak bisey yok biz 4 kardesiz ve1 bilgisayarimiz var ortak kullanmak zorunda oldugumuzdan malesefki karisikluk olutyir kusura bakmayin

aleminkrali34

Aktif Üye
bakin soyle anlatayim bizim icimizde bu tur seylerle ugrasan sezardir arastirir bulur bir cok yabanci sitede uyeligi vardir biz bile biktik artik surekli test yapiyor isin garibji yuklediklerininyuzde90 aktif bu aralar biraz sahsi sorunlari oldugundan duygusal yaklasiyor herseye simdi daha iyi anlarsiniz ben cepten giriyom siteye oyuzden paylasim yapamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.