gittigidiyor

teknik destek 18500 hd pulus

sezar

Aktif Üye
sayın arkadaşlar sitede yeniyim ama sizlere next 18500hd pulusla ilgili her türlü yardımcı olurum teşşekür ederimlovely

mekansız

Aktif Üye
anladım teşekkür ederim sitemize hoşgeldin sizler gibi değerli arkadaşlar herzaman bizim aramızda olmalı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
hoşgeldiniz sitemize yapacağınız yardımlardan dolayı şimdiden teşekkür ederim paylaşımlarınızı bekliyoruz tşk...

sezar

Aktif Üye
sayın arkadaşlar bildiginiz gibi 15 gündür fresahare destegi verilmemektedir bu konu next firması sorumlu degildir fresahare destegini cipset yani cihazın işlemcisini yapan firma vermektedir next amigo tango ve pointte bu fresahare destegi devam etmektedir bu cihazların işlemcisi farklı oldugu için ip tv konusuna gelince isterseniz paylaşım yaparım ama linkler uzun ömürlü olmadıgı için biraz sıkıntı oluyor çünkü genelde paylaşılan linkler şifreli kanallara ait oluyor onlarda heklendigi için çabuk çöküyorlar ayrıca cihaza da sürekli reset atma sorununa yol açıyor bilgilerinize sunarım emuya gelince tntsat astra 19daki paket bu cihazda sorunsuzca izlene bilmektedir

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sayın arkadaşlar bildiginiz gibi 15 gündür fresahare destegi verilmemektedir bu konu next firması sorumlu degildir fresahare destegini cipset yani cihazın işlemcisini yapan firma vermektedir next amigo tango ve pointte bu fresahare destegi devam etmektedir bu cihazların işlemcisi farklı oldugu için ip tv konusuna gelince isterseniz paylaşım yaparım ama linkler uzun ömürlü olmadıgı için biraz sıkıntı oluyor çünkü genelde paylaşılan linkler şifreli kanallara ait oluyor onlarda heklendigi için çabuk çöküyorlar ayrıca cihaza da sürekli reset atma sorununa yol açıyor bilgilerinize sunarım emuya gelince tntsat astra 19daki paket bu cihazda sorunsuzca izlene bilmektedir
ilgili bilgileri ilgili bölümlere konu açarak yardım eder paylaşım yapabilirsiniz yapacağımız paylaşımlar lütfen kalıcı olsun

örneğin geçici iptv kodu gibi olmasın

bilgilendirme için teşekkürler

saygılarımla kolay gelsin...

memoli1478

Yönetici
Administrator
sayın arkadaşlar sitede yeniyim ama sizlere next 18500hd pulusla ilgili her türlü yardımcı olurum teşşekür ederimlovely

eline sağlık ozaman benle bağlantı kur cihaz senden yazılım editleme benden olsun ok :) güzel bir yazılım yapalım bu cihaza

djomer

Aktif Üye
ozman makineye yeni yazılım bulun suan paylaşım yok

cevap bekliyorum bu makineye ne yapabiliriz şimdiden tşknext 18500 müşteri kafamı yemiş paylaşım yok

djomer

Aktif Üye
sizler yazılım hazırlayın

ya özelden yada forum atarsanız o yazılım deneyebilirim tabıkı memoli ustamı göremiyorum cünkü ya onun işleri yogun yada benım next 1850 dönüşüm yazılım olursa bütün makineler atacagım tabıkı sorun cıkartmasa benden istenen sey paylaşım oda suan yok lütfen müşterilerime yardım etmek istiyorum tabıkı sizlerde bana saygıllarımla

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
ya özelden yada forum atarsanız o yazılım deneyebilirim tabıkı memoli ustamı göremiyorum cünkü ya onun işleri yogun yada benım next 1850 dönüşüm yazılım olursa bütün makineler atacagım tabıkı sorun cıkartmasa benden istenen sey paylaşım oda suan yok lütfen müşterilerime yardım etmek istiyorum tabıkı sizlerde bana saygıllarımla

cccam paylaşım satın müşterinize oda rahat etsin sizde

sezar

Aktif Üye
Pardon sayiin hocam daha dikkatli davranirim

sezar

Aktif Üye
Arkadaslar cihazimizin emu sistemini aktif etmek icin sistem ayarlarindan tv sistemini icine girip 000 basinca ekranda kirmizi isik goruyoruz kumandamizdan kirmizi tusa basiyoruzsimdi sistemin icindeyiz mavi tusa basinca ekrana internet ve usb secenegi cikiyor internet kullaniyorsaniz cihazimiz guncellemeyi otomatik yapiyor bu konuda nebutv admini karbon hocamiza tessekkur ederiz cunku cihazlarimiz oradan guncelleme yapmaktadir insanlarin emegine saygi duyarimtessekkurler ustam bir sonraki mesajimda baglanti ile ilgili birikimimi paylasacam

sezar

Aktif Üye
Arkadaslar sifirlar4tane olacak eksik yazmisim

tilkinet

Aktif Üye
Arkadaşlar öncelikle selamlar...

Benim cihaz Next Minix HD serisinden Amigo ve IPTV için uygun bir cihaz ama ben bu işi yapmayı bilmiyorum para da vermek istemiyorum bunun için. Bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim saygılarsmiles24 ...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Arkadaşlar öncelikle selamlar...

Benim cihaz Next Minix HD serisinden Amigo ve IPTV için uygun bir cihaz ama ben bu işi yapmayı bilmiyorum para da vermek istemiyorum bunun için. Bana yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim saygılarsmiles24 ...

next bölümünden iptv yükleme araştırın konu sitemizde mevcut free şifreler geçici olacağından sürekli uğraş vereceksiniz üstelik mini cihazlarda iptv stabil çalışmıyor ya makina kitleniyor ya donuyor...

http://satcafesi.net/forum/next-ye-...-plus-onemli-bilgiler-resimli-anlatimlar.html burayı kontroledin
http://satcafesi.net/forum/next-nex...nix-hd-serileri-iptv-hazir-kanal-listesi.html

sezar

Aktif Üye
Evet ustamiz bu konuda cok hakli bende ip tviye karsiyim defalarca next e meil atmama ragmen hep ayni cevabi aldim ip tv yerine reandom tv online tv veya benzeri programlar yapilmasi yonunde iptv surekli cihazlarda reset atma ve donma yapmakta

sezar

Aktif Üye
eline sağlık ozaman benle bağlantı kur cihaz senden yazılım editleme benden olsun ok :) güzel bir yazılım yapalım bu cihaza

Sayin ustam nasil baglantiya gececegiz benim bu cihazlarla ilgili cok degisik fikirlerim var ben yazilim yapamam ama yonlendire bilirim baglanti konusunda cevabinizi bekliyorum

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.